Archiwum komunikatów prasowych

Klient

Kontakt

Router NBG6716 marki ZyXEL doceniony w redakcyjnym teście

Router NBG6716 ZyXELa polecany jest przez redakcję Komputer Świat jako produkt o adekwatnym stosunku jakości do ceny. Urządzenie bardzo dobrze wypadło w teście „20 najciekawszych na rynku ruterów w cenach od 95 do 1270 złotych” i otrzymało wysoką ocenę końcową.

Więcej

ZyXEL poszerza zakres usługi Next Business Day (NBD) dla wymiany produktów

Zaawansowane usługi dla wymiany produktów na następny dzień roboczy zapewnią stabilność i ciągłość działania firmy. ZyXEL doskonale rozumie priorytetowe znaczenie, jakie ma dla firm wyposażenie sieciowe oraz wpływ ciągłości pracy sieci na funkcjonowanie biznesu. ...

Więcej

Nowy zewnętrzny router ZyXELa 4G LTE7410 zwiększy zasięg komunikacji szerokopasmowej

ZyXEL Communications przedstawia nowy zewnętrzny router 4G LTE7410, który umożliwia udostępnianie mobilnych połączeń LTE do kablowych i bezprzewodowych urządzeń w dowolnych miejscach, w których jest zasięg LTE. Jest to idealne rozwiązanie do lokalizacji zdalnych, w których połączenia kablowe nie są dostępne lub w których wymagana jest redundancja komunikacji szerokopasmowej.

Więcej

ZyXEL prezentuje pierwszy bezprzewodowy punkt dostępowy 11ac z podwójnie zoptymalizowaną anteną

ZyXEL Communications przedstawia dwuradiowy punkt dostępowy WAC6103D-I 802.11ac, wyposażony w podwójnie zoptymalizowaną antenę. Jest to najbardziej płaski (32 mm) punkt dostępowy jaki dostępny jest aktualnie n

Więcej

Router Armor Z1 powszechnie doceniony za wysoką wydajność

Dwuzakresowy router bezprzewodowy ZyXEL Armor Z1 został wyróżniony przez klientów końcowych oraz przez profesjonalistów.

Więcej

Brama dostępowa ZyXEL SBG3600-N do obsługi różnych opcji połączeń

Rozwiązanie ZyXELa, dzięki dodatkowym portom WAN, umożliwia mniejszym firmom połączenia zapasowe zapewniające stałą i szybką komunikację. Najważniejsze elementy bramy ZyXELa to: modem VDSL2/ADSL2+, jeden gigabitowy slot SPF (Small Form Pluggable) dla interfejsu WAN oraz wbudowany moduł LTE do połączeń z internetem mobilnym. Modem USB 3G/4G jest również dostępny dla innych opcji komunikacji.

Więcej