Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Router Armor Z1 powszechnie doceniony za wysoką wydajność

Dwuzakresowy router bezprzewodowy ZyXEL Armor Z1 został wyróżniony przez klientów końcowych oraz przez profesjonalistów

Oferując maksymalną przepustowością bezprzewodową do 2,350 Mb/s, ZyXEL Armor Z1 jest aktualnie jednym z najszybszych routerów Wi-Fi, jakie dostępne są na rynku. Urządzenie zostało przetestowana przez magazyny IT oraz portale, m.in. przez CHIP, Computer, Touch IT, PC Revue, DigitalPortal.sk, hdworld.cz oraz tech.ihned.cz. Redakcje doceniły model Armor Z1 za wysoką wydajność przesyłanych danych oraz za najwyższą jakość sygnału sieci Wi-Fi.

Najwyższe wyróżnienia: Very good; Short test 08/2015; Independent testing since 1991

Pozostałe wyróżnienia: Extreme signal quality

Gigabitowe porty Ethernet oraz moduł radiowy w standardzie AC stanowią idealne połączenie spełniające wymagania użytkowników korzystających ze strumieni wideo 4K (Ultra HD) oraz graczy online, którzy w swojej sieci korzystają z wielu urządzeń jednocześnie.

Armor Z1 triumfował w wielu testach zwłaszcza w tych oceniających wydajność jego dwurdzeniowego procesora, wysoką wydajność czterech anten oraz inteligentne zarządzanie ruchem (QoS), bazujące na wymaganiach aplikacji i na kształtowaniu sygnału radiowego zapewniającego optymalny zasięg dla wszystkich urządzeń bezprzewodowych. Router działa w zakresach częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz i może być zarządzany zdalnie poprzez aplikację One Connect dedykowaną dla urządzeń z systemem Android lub iOS.

„Coraz większa liczba urządzeń końcowych obsługuje szybką komunikację bezprzewodową w standardzie AC. Router Armor Z1 tworzy doskonałą centralną sieć domową, umożliwiającą smartfonom, laptopom, komputerom i konsolom do gier najlepsze połączenia z internetem. Wyróżnienia, które router otrzymał od ekspertów i od użytkowników końcowych są świadectwem jakości zaprojektowanego przez nas urządzenia – podsumował Martin Bratičák, Kierownik kanału CEE w firmie ZyXEL Communications.

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

drukuj