Komunikaty prasowe

Klient

Kontakt

Zyxel chroni dane osobowe w klinice stomatologicznej My Dental Clinic

Zyxel Communications wspólnie z firmą 3Dyta wdrożył rozwiązanie z zakresu ochrony danych osobowych w klinice stomatologicznej My Dental Clinic w Warszawie. Urządzenie USG60W, które zastosowano, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo danych pacjentów, ale także rozdziela aktywność sieciową pracowników kliniki od aktywności pacjentów. ...

Więcej

Zyxel prezentuje najnowsze przełączniki PoE do zewnętrznych instalacji przemysłowych

Zyxel prezentuje 5 i 12 portowe zarządzalne i niezarządzalne przełączniki PoE bez wentylatorów (seria RGS), zaprojektowane z myślą o wymagających zewnętrznych instalacjach sieciowych.

Więcej

Zyxel przedstawia system Nebula – nowy potencjał chmury dla resellerów oraz małych i średnich firm

Zyxel przedstawia system Nebula – rozwiązanie bazujące w pełni na technologii chmury. Umożliwia ono zdalną konfigurację sieci, obsługę oraz rozwiązywanie wielu problemów, zwiększając w znacznym stopniu produktywność personelu oraz elastyczność firmy.

Więcej

„MMA PROMO” – Zyxel zabiera resellerów na galę KSW 37

Zyxel ponownie nagradza swoich najlepszych partnerów. Tym razem sześciu, najbardziej skutecznych resellerów, zaproszonych zostanie do Krakowa na wyjątkowe widowisko – KSW 37. Promocja potrwa do 25 listopada, a już 3 grudnia udziałem resellerów staną się emocje walk m.in. Mariusza Pudzianowskiego i rapera Popka.

Więcej

Zyxel prezentuje program Wi-Fi Excellence na Broadband World Forum 2016

W dniach od 18 do 20 października podczas Broadband World Forum 2016 w Londynie firma Zyxel Communications będzie prezentować szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, obejmujących dostęp szerokopasmowy oraz rozwiązania sieciowe dla klientów końcowych.

Więcej

Chmury sieciowe - sposobem na wzrost przychodów dla resellerów

Według danych Gartner, dzięki publicznym usługom świadczonym w chmurach, w ciągu ostatniego roku na całym świecie rynek ten odnotował 16.5% wzrostu i osiągnął wartość 204 miliardów dolarów. To rozwiązanie, które stwarza nowe możliwości wdrażania nowoczesnych aplikacji oraz usług biznesowych.

Więcej

Współpraca biznesowa Zyxel i QNAP – skorzystają resellerzy

Zyxel Communications i QNAP nawiązali współpracę biznesową i technologiczną na rynku polskim. Skorzystają na niej resellerzy – kompletne rozwiązania oferowane są w pakietach z atrakcyjną ceną. Producenci planują także wspólny udział w konferencjach i webinariach.

Więcej