Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Potężne serce, małej firmy

Dostępne w atrakcyjnej cenie przełączniki GS1915 radzą sobie ze wszystkimi zadaniami sieciowymi, łącznie z zasilaniem punktów dostępowych Wi-Fi i kamer bezpieczeństwa.

Konwencjonalne przełączniki pozostają podstawowym elementem biznesowej infrastruktury sieciowej nawet w erze sieci bezprzewodowych. Przełączniki Zyxel GS1915 oferują bogaty zbiór funkcji, w tym zasilanie Power of Ethernet (PoE) oraz zarządzanie za pośrednictwem chmury Nebula. W dodatku są dostępne w bardzo przystępnych cenach oraz w atrakcyjnych zestawach z najnowocześniejszymi punktami dostępowymi.

Dzięki swojej niezawodności przełączniki Zyxel GS1915 oferują wiele lat bezproblemowego działania w biznesowej infrastrukturze sieciowej. Aby zmaksymalizować efektywność wdrażania i zarządzania przełącznikami, firma Zyxel zaprojektowała serię GS1915 z naciskiem na kluczowe cechy i funkcje, których mniejsze firmy szukają w urządzeniach sieciowych, tzn. na łatwe zarządzanie i adekwatną prędkość.

Wszystkie przełączniki z serii GS1915 obsługują zdalne zarządzanie z wykorzystaniem chmurowej platformy Nebula, do której można uzyskać dostęp z poziomu dowolnej nowoczesnej przeglądarki albo aplikacji Nebula Mobile dla urządzeń Android i iOS (iPadOS). Nebula oferuje wszystkie najważniejsze funkcje zarządzania siecią w przejrzystym środowisku, eliminując dodatkowe koszty specjalnego oprogramowania lub sprzętu. Oczywiście, przełącznikami można również zarządzać lokalnie w konwencjonalny sposób.

Wszystkie przełączniki z serii GS1915 są wyposażone wyłącznie w porty Gigabit Ethernet, ponieważ mniejsze firmy zwykle nie korzystają z portów światłowodowych. Pozwoliło to zmniejszyć rozmiary i cenę przełączników GS1915, żeby klienci nie płacili za funkcję, których w rzeczywistości nie potrzebują.

Oprócz łączenia komputerów, serwerów i innych urządzeń sieciowych przełączniki Zyxel GS1915 odgrywają ważną rolę w biznesowej architekturze IT. Modele z obsługą PoE (Power over Ethernet) mogą zasilać bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery bezpieczeństwa, telefony VoIP i inne urządzenia, które zwykle wymagałaby zewnętrznego źródła zasilania. Funkcję tę oferują zarówno 8-, jak i 24-portowe modele przełączników GS1915.

Seria Zyxel GS1915, zbudowana z myślą o potrzebach biur i mniejszych firm, obejmuje cztery modele dostosowane do różnych wymagań wdrożeniowych:

 • Zyxel GS1915-8 to podstawowy model w serii GS1915, który oferuje 8 portów gigabitowych, łączną przepustowość 16 Gb/s oraz zarządzanie w chmurze Nebula. Zyxel GS1915-8 cechuje się też bardzo niskim zużyciem energii wynoszącym niespełna 4,7 wata.
 • Zyxel GS1915-8-EP rozszerza możliwości podstawowego modelu 8-portowego o zasilanie PoE z łącznym budżetem 60 watów.
 • Zyxel GS1915-24E oferuje 24 porty gigabitowe i łączną przepustowość 48 Gb/s. Jego zużycie energii nie przekracza 15,5 wata.
 • Zyxel GS1915-24EP to flagowy model serii GS1915, zapewniający zasilanie PoE w 12 spośród 24 portów. Łączny budżet mocy PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 130 watów.

Przełączniki z serii GS1915 można swobodnie łączyć z innymi urządzeniami sieciowymi firmy Zyxel. Jeśli urządzenia te również obsługują chmurę Nebula, można monitorować całą infrastrukturę sieciową i zarządzać nią w jednym miejscu.

Zyxel Nebula Starter Kit: zestaw w atrakcyjnej cenie

Zyxel oferuje również zestaw złożony z przełącznika GS1915-8EP i dwóch bezprzewodowych punktów dostępowych NWA90AX. Zestaw ten zapewnia firmom efektywne i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie zarówno do sieci ethernetowych, jak i bezprzewodowych, umożliwiając zarządzanie całą infrastrukturą sieciową za pośrednictwem chmurowej platformy Nebula.

Zyxel NWA90AX to zaawansowany dwuzakresowy punkt dostępowy Wi-Fi 6, który oferuje następujące funkcje:

 • Przepustowość do 575 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1200 Mb/s w paśmie 5 GHz
 • Obsługa 8 oddzielnych sieci Wi-Fi z różnymi identyfikatorami SSID
 • Najnowszy standard szyfrowania WPA3-PSK
 • Zarządzanie lokalne lub zdalne za pośrednictwem platformy Nebula
 • Łatwa integracja i konfiguracja
 • Zasilanie Power over Ethernet (PoE)

Zestaw Zyxel Nebula Starter Kit jest o 15 proc. tańszy, niż urządzenia kupowane oddzielnie.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

 • obecny na 150 rynkach na całym świecie
 • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
 • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj