Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel Networks wprowadza "Connect and Protect Plus", aby zapewnić małym firmom cyberbezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nowa usługa ma na celu wsparcie małych firm, które chcą zwiększyć ochronę swoich sieci bez zmiany infrastruktury sieciowej.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych opartych na chmurze, zaprezentował nową usługę "Connect and Protect Plus" (CNP+). W ramach akcji klienci, którzy zakupią jednocześnie pakiet promocyjny, który składa się z trzyletniej licencji na usługę zabezpieczeń CNP+ i trzyletniej licencji Nebula Plus Pack, otrzymają darmowy punkt dostępowy Wi-Fi 6 NWA110AX, z opcją aktualizacji do modelu NWA210AX za niewielką dopłatą.

Według ostatnich badań, bezprzewodowe punkty dostępowe znalazły się w pierwszej piątce najbardziej atakowanych urządzeń IT w sieciach biznesowych w ubiegłym roku. Teraz, gdy firmy przechodzą na Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7, aby zyskać szybsze połączenia z większą liczbą urządzeń, zabezpieczenie sieci bezprzewodowych stało się jeszcze ważniejsze. Pomimo rosnących obaw związanych z bezpieczeństwem, wiele małych firm nadal nie wdrożyło żadnych środków zabezpieczających na brzegu sieci bezprzewodowej z powodu ograniczeń budżetowych, niewystarczających zasobów lub niechęci do zmiany istniejącej infrastruktury sieciowej.

CNP+ firmy Zyxel Networks to usługa dostarczana w chmurze bezpośrednio do bezprzewodowych punktów dostępowych w celu ochrony użytkowników Wi-Fi. To rewolucja bezpieczeństwa sieci dla małych firm, która oferuje zwiększoną ochronę poprzez filtrowanie treści internetowych i zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi do strumieni danych, tym samym wzmacniając ochronę przed potencjalnymi naruszeniami. Co więcej, CNP+ rozwiązuje te wyzwania bez konieczności wprowadzania zmian w istniejących systemach, minimalizując rekonfigurację sieci i zakłócenia w świadczeniu usług. To innowacyjne rozwiązanie wykorzystuje moc punktów dostępowych Wi-Fi 6/7, które znane są ze swojej szybkości i przepustowości, umożliwiając im przeprowadzanie kontroli, która tradycyjnie obsługiwana jest przez bramy bezpieczeństwa. Umożliwia również wygodne, zdalne zarządzanie za pośrednictwem platformy chmurowej Zyxel Networks Nebula lub aplikacji mobilnej.

 "Rozumiemy, że w miarę jak firmy wdrażają bardziej zaawansowane technologie Wi-Fi, rośnie również ryzyko" - mówi Kell Lin, starszy wiceprezes Zyxel Networking Strategic Business Unit. "Mamy ugruntowaną historię oferowania najbardziej kompleksowych rozwiązań sieciowych - w tym przewodowych, bezprzewodowych, mobilnych i bezpieczeństwa - dla segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki ścisłej współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami uzyskaliśmy nieoceniony wgląd w ich specyficzne wyzwania, które w połączeniu z naszą wiedzą stworzyły motywację do wzmocnienia bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej za pomocą prostego rozwiązania, takiego jak CNP+".

Aby uzyskać więcej informacji na temat usługi CNP+ firmy Zyxel i skorzystać z oferty, odwiedź stronę https://www.zyxel.com/global/en/products/endpoint-and-connectivity/ap-security-service-connect-and-protect.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj