Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Evernex z nowym Group CEO

  • Na stanowisko CEO grupy Evernex powołany został Vianney du Parc.
  • Nowy CEO zapowiedział kontynuację konsekwentnego rozwoju i umacnianie pozycji firmy na rynku.

 

W ciągu ostatnich sześciu lat, Evernex stał się wiodącym dostawcą usług IT i planuje kontynuować swoją strategię ekspansji i umacniania pozycji na rynku globalnym. Nominacja Vianney’a du Parc na stanowisko CEO grupy Evernex ma wzmocnić zespół zarządzający i wspierać go w realizacji kolejnych etapów rozwoju.

Vianney du Parc ma bogate doświadczenie i wiedzę specjalistyczną. Posiada tytuły magistra finansów i zarządzania w EMLV, magistra finansów w IAE Dijon oraz ukończył program szkolenia pracowników na kierowniczych stanowiskach w INSEAD. Jego kariera w finansach trwa ponad 10 lat, w tym czasie pełnił funkcję m.in. audytora finansowego w Deloitte oraz kierownika w firmie Accor. Odpowiedzialny był także za szybkim rozwoju i transformacji cyfrowej firmy Edenred, gdzie piastował stanowiska kierownicze na szczeblu krajowym i regionalnym.

Vianney du Parc wniesie do naszego zespołu głęboką znajomość sektora B2B. Jesteśmy przekonani, że jego dołączenie pozwoli nam skuteczniej realizować długoterminową strategię i skoncentrować się na skuteczności działania, co jest kluczowe dla zapewnienia długofalowego sukcesu Evernex – powiedział Stanislas Pilot, Prezes Wykonawczy Evernex.

Jestem zaszczycony możliwością dołączenia do zespołu Evernex i poprowadzenia firmy na ścieżce wzrostu. Firma wyróżnia się globalnym zasięgiem i doskonałą ofertą usług. Nie mogę doczekać się współpracy z prezesem Stanislasem Pilotem i niezwykle utalentowanym zespołem, w celu dalszego wzmacniania naszych wyników, wdrażania innowacji oraz utrzymywania zaangażowania w zrównoważony rozwój, by dostarczać jeszcze więcej wartości naszym klientom. – skomentował swoją nominację Vianney du Parc.

Z entuzjazmem wiadomość o powołaniu nowego CEO przyjął Sebastian Pawlak, szef polskiego oddziału i VP Sales w Evernex: Cieszymy się z możliwości współpracy i gratulujemy objęcia stanowiska przez Vinnaey Du Parc, w szczególności że część swojej kariery, jako CEO w poprzedniej firmie spędził w Polsce. Jesteśmy pewni, że dzięki jego wizji i umiejętnościom, nie tylko przyspieszymy nasz rozwój, ale także wzmocnimy naszą pozycję jako firmy, która proponuje rozwiązania korzystne zarówno dla współpracujących z nami przedsiębiorstw oraz dla środowiska naturalnego.

 

 

 

Evernex jest globalnym dostawcą usług IT, przedłuża żywotność zasobów i oferuje kompleksową konserwację centrów danych rożnych dostawców. Dzięki temu maksymalizuje wydajność sprzętu i zwrot z inwestycji. Firma jest liderem na rynku usług serwisowych zewnętrznych dostawców o prawdziwie globalnym zasięgu. Działa w ponad 165 krajach w 45 biurach na całym świecie i jest niedościgniona pod względem zrównoważonego rozwoju i opłacalności. Codziennie wysyła jedną tonę metryczną części zamiennych na cały świat, aby utrzymać działanie centrów danych na najwyższym poziomie.

www.evernex.com

LinkedIn

 

drukuj