Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Norweska firma Otovo wybrała Neuron Agencję PR

Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z Otovo, wiodącą firmą na rynku energii słonecznej w Europie, która obecna jest w 13 krajach, m.in. Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, a od dwóch lat także w Polsce.

Współpraca obejmuje doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji marki Otovo w Polsce oraz działania z obszaru media relations. Agencja odpowiada również za wzmacnianie relacji z partnerami biznesowymi Otovo w Polsce.

Otovo oferuje najprostszy sposób na zakup fotowoltaiki na dachu lub na gruncie i magazynu energii dla domu. To także jedyna firma z na polskim rynku, która oferuje klientom leasing konsumencki na sfinansowanie inwestycji w mikroinstalacje fotowoltaiczne.

Firma wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu i precyzyjnie doradza w zakresie montażu fotowoltaiki, aby w kilka sekund przedstawić klientom ofertę. Usługa dostępna jest na terenie całej Polski, a profesjonalnym montażem zajmują się lokalni, wyselekcjonowani i doświadczeni instalatorzy.

Neuron jest agencją PR specjalizującą się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych, obecną na rynku od 20 lat. Do klientów firmy należą m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, Zyxel oraz ABC London Group. Więcej informacji: www.neuron.pl.

drukuj