Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

EZRA UKSW wybrała Neuron Agencję PR

Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.

Neuron odpowiedzialny jest za opracowanie i realizację strategii komunikacji, doradztwo i prowadzenie działań PR, w tym biura prasowego i media relations. Celem działań będzie wsparcie rozwoju organizacji w całej Polsce, w tym rekrutacji wysokiej klasy specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

EZRA UKSW to spółka powołana przy Instytucie Psychologii UKSW w celu wdrożenia i prowadzenia Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Organizacja od kilku lat z sukcesem realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci, młodzieży i ich rodzin, które doświadczają kryzysu psychicznego.

 

 

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do klientów firmy należą m.in. PKO Bank Polski, Fundacja  State of Poland oraz Zyxel. Więcej informacji: www.neuron.pl.

drukuj