Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Ogrodownia wspiera merytorycznie Internetowe Targi Wnętrz

Ogrodownia została Patronem Medialnym Internetowych Targów Wnętrz, organizowanych przez serwis Domosfera.pl. „Jako ekspert w naszej branży chcemy podzielić się swoją wiedzą z odwiedzającymi Targi” – mówi Agnieszka Duc, współwłaścicielka firmy.

Internetowe Targi Wnętrz odbywać się będą od 26 kwietnia do 9 maja br. Są wydarzeniem ogólnodostępnym, z bezpłatnym wstępem dla odwiedzających. Oprócz części wystawienniczej, w której po raz pierwszy znajdą się firmy z branży ogrodowej, towarzyszy im sekcja artykułów, wśród których znajdą się materiały przygotowane przez Ogrodownię.

„Ogród nie musi być wypadkową przypadkowych nasadzeń i gadżetów z marketu budowlanego. Warto zastanowić się nad tym jakie funkcje ma spełniać i w jaki sposób wyrazi nasz gust” – powiedziała Agnieszka Duc, współwłaściciel Ogrodowni, a także Pracowni Sztuki Ogrodowej – „Zaangażowaliśmy  się w Targi jako patron medialny, aby móc podzielić się z odwiedzającymi naszą wiedzą i doświadczeniami. W naszych artykułach będzie można znaleźć sporo ciekawostek i merytorycznych wskazówek, jak modnie, funkcjonalnie i w zgodzie z własnymi upodobaniami urządzić ogród.”

Internetowe Targi Wnętrz będą odbywać się pod adresem: http://targiwnetrz.gazeta.pl.

***

Ogrodownia to dział Pracowni Sztuki Ogrodowej, specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych na terenie całego kraju. Zajmuje się sporządzaniem projektów architektury krajobrazu i ich realizacją, inwentaryzacją zieleni, rewaloryzacją ogrodowo-parkowych założeń historycznych oraz doradztwem z zakresu architektury krajobrazu. Ogrodownia zaprojektowała m.in. zieleń dla budynku MINI Politechniki Warszawskiej oraz otoczenie Indywidualnego Domu TypOwego. Do realizacji Ogrodowni należą m.in. plac wypoczynkowy w Parku Ujazdowskim w Warszawie, zieleń na dachu centrum handlowego Arkadia w Warszawie, a także otoczenie osiedli mieszkaniowych Słoneczny Skwer, Pegaz, Lazurowa Dolina czy Osiedle Słoneczne. www.ogrodownia.pl

***

Serwis Domosfera.pl, organizator Internetowych Targów Wnętrz, zawiera porady dotyczące aranżacji wnętrz, artykuły poświęcone najnowszym trendom i nowościom rynkowym, pożyteczne informacje i zdjęcia dla osób, które urządzają mieszkania. Domosfera.pl należy do serwisów tematycznych Grupy Gazeta.pl poświęconych nieruchomościom, w której znajdują się również serwisy GazetaDom.pl, Bryla.pl. Serwisy te zajmują obecnie 1. miejsce w kategorii tematycznej „Nieruchomości". Miesięcznie odwiedza je ponad 1,4 mln internautów (źródło: Megapanel PBI/Gemius, luty 2010).

drukuj