Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich firm

Nowy NWA130BE oferuje niezrównaną prędkość i niskie opóźnienia, aby zapewnić superszybką łączność Wi-Fi w nowoczesnych miejscach pracy.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, wprowadził na rynek NWA130BE Punkt dostępowy BE11000 WiFi 7 Triple-Radio NebulaFlex. Z urządzeniami obsługującymi Wi-Fi 7, które wejdą do głównego nurtu w 2024 roku, NWA130BE umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom korzystanie z niezrównanej prędkości sieci Wi-Fi.

NWA130BE zapewnia wydajność Wi-Fi 7 klasy korporacyjnej, z łatwą instalacją i zarządzaniem, w cenie przystępnej dla mniejszych firm. Umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom czerpanie pełnych korzyści z najnowszego standardu sieci bezprzewodowej, a także korzystanie z platformy zarządzania w chmurze Nebula firmy Zyxel Networks do zdalnego konfigurowania, monitorowania i sterowania urządzeniami sieciowymi.

"Wprowadzając na rynek NWA130BE, Zyxel Networks ustanawia nowy standard łączności klasy premium w środowiskach biznesowych" - komentuje Kell Lin, Senior Associate Vice President, Networking Solutions Business Unit, Zyxel Networks. "NWA130BE łączy najnowocześniejszą technologię z przemyślaną konstrukcją, która zapewnia wyjątkową wydajność i uproszczone zarządzanie dzięki naszej platformie Nebula".

Najlepsza opcja dla aktualizacji Wi-Fi 7

NWA130BE posiada trójzakresową architekturę BE11000, która obsługuje prędkości do 11 Gb/s i zapewnia dwukrotnie większą przepustowość niż Wi-Fi 6 dzięki wyjątkowo szerokim kanałom 320 MHz, które są dostępne wyłącznie dla urządzeń Wi-Fi 7. Posiada również czterordzeniowy procesor Qualcomm, który zapewnia solidną wydajność oraz funkcje 4K QAM i Multi-Link Operation (MLO), które zwiększają szczytową szybkość transmisji danych nawet o 20% i zmniejszają opóźnienia.

NWA130BE sprawia, że aktualizacja do Wi-Fi 7 jest łatwa dzięki dwóm portom Ethernet 2.5G, które pozwalają użytkownikom wykorzystać niedrogie przełączniki 2.5G, eliminując potrzebę kosztownego ponownego okablowania. Dzięki dwóm portom 2.5G, NWA130BE zapewnia większą elastyczność - porównywalne punkty dostępowe dostępne obecnie na rynku mają zazwyczaj tylko jeden port 2.5G.

Wyciszanie hałasu

Zdolność do rozróżniania właściwego sygnału i ignorowania szumów jest kluczem do zapewnienia najlepszej wydajności Wi-Fi. Dzięki prostokątnej konstrukcji NWA130BE maksymalizuje odległość między antenami, zapewniając lepszy stosunek sygnału do szumu (SNR) i mniejsze zakłócenia, co ma kluczowe znaczenie w zatłoczonych miejscach pracy. Dodatkowo, jego wyjątkowa konstrukcja RF-first minimalizuje potencjalne zakłócenia, w tym te z pobliskich kanałów Wi-Fi i sieci komórkowych 4G/5G, dzięki funkcjom Advanced RF Filter i Advanced Cellular Coexistence.

Zarządzanie Wi-Fi i ujednolicone zabezpieczenia oparte na sztucznej inteligencji

Zapewnienie usług sieciowych ma kluczowe znaczenie dla wydajności i produktywności firmy, ale może stać się wyzwaniem, gdy firmy się skalują.  Dzięki płynnej integracji z chmurą Zyxel Networks Nebula, NWA130BE zapewnia firmom centralne zarządzanie i pełną transparentność ich sieci. Funkcje Nebula Wi-Fi Aid i Wireless Health oparte na sztucznej inteligencji mogą automatycznie diagnozować problemy z dostępem do sieci na całej drodze wdrażania klienta bezprzewodowego i rozwiązywać typowe problemy z siecią Wi-Fi, oszczędzając czas administratorów na żmudnym rozwiązywaniu problemów.

Firmy mogą również korzystać z Connect & Protect Plus (CNP+) firmy Nebula, usługi bezpieczeństwa dostarczanej w chmurze bezpośrednio do punktu dostępowego. Zapewnia ona użytkownikom dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i złośliwymi witrynami. Administratorzy mogą wdrażać zasady bezpieczeństwa bezpośrednio przez punkt dostępowy bez konieczności zmiany istniejącej infrastruktury sieciowej.

Więcej informacji na temat NWA130BE i kompleksowych rozwiązań sieciowych Zyxel Networks można znaleźć na stronie https://www.zyxel.com/global/en/products/wireless/be11000-wifi-7-triple-radio-nebulaflex-access-point-nwa130be.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj