Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Walcz z rosnącymi kosztami energii - używaj przełączników Zyxel, zaprojektowanych nie tylko dla małych i średnich przedsiębiorstw

Przełączniki Zyxel Networks pomagają firmom dostosować się do celów zrównoważonego rozwoju dzięki energooszczędnym sieciom.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, oferuje firmom możliwość zmniejszenia wydatków na energię, usprawnienie operacji i dostosowani się do celów zrównoważonego rozwoju dzięki gamie energooszczędnych przełączników.

Główne badania sugerują, że małe firmy są jednymi z najbardziej narażonych podmiotów gospodarczych, na wahania cen energii elektrycznej, a redukcja kosztów jest dla wielu z nich kwestią przetrwania. Przełączniki Zyxel Networks oferują rozwiązanie tego wyzwania, pomagając firmom zidentyfikować obszary, w których można zwiększyć wydajność i podjąć działania, które oszczędzają energię.

"Małe i średnie przedsiębiorstwa znajdują się pod coraz większą presją wyzwań makroekonomicznych, zwłaszcza rosnących kosztów energii" - powiedział Kell Lin, starszy wiceprezes Zyxel Networks Networking Strategic Business Unit. "Firmy te potrzebują technologii, które napędzają wydajność i zrównoważony rozwój, pomagając im zmniejszyć zużycie energii i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Nasze przełączniki, dzięki swoim energooszczędnym funkcjom, mogą zapewnić szybkie wygrane i bardzo potrzebne wytchnienie w tych trudnych czasach".

Natychmiastowe oszczędności dzięki harmonogramowi PoE

Prosta czynność wyłączania podłączonych urządzeń w godzinach wolnych od pracy może zaoszczędzić firmom setki dolarów rocznie. Dzięki funkcji PoE Scheduling, która jest obsługiwana w przełącznikach Smart Managed, Layer 2 Plus i Layer 3 Access PoE firmy Zyxel Networks, użytkownicy mogą określić, kiedy przełączniki dostarczają zasilanie do podłączonych urządzeń i o której godzinie zasilanie zostanie automatycznie odcięte.

W typowym środowisku małych i średnich firm (SMB), w którym zainstalowanych jest 20 punktów dostępowych PoE, zaplanowanie ich wyłączania w godzinach wolnych od pracy może przełożyć się na oszczędności w wysokości do $313 USD każdego roku[1]. Oszczędności można uzyskać za pośrednictwem interfejsu zarządzania przełącznikiem.

Inteligentny wentylator to inteligentne oszczędności

Oprócz funkcji planowania PoE, wybrane przełączniki Zyxel Networks, takie jak seria XGS2220, mogą pochwalić się inteligentną konstrukcją wentylatora. Ta innowacja automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w zależności od temperatury urządzenia, zapobiegając marnowaniu energii przez ciągłą pracę z pełną mocą. W przypadku firm, które korzystają z dziesięciu przełączników z inteligentną konstrukcją wentylatora, takich jak XGS2220-54FP, potencjalne oszczędności w skali roku[2] mogą z łatwością pokryć przyzwoity ekspres do kawy.

Tryb zużycia energii PoE w celu optymalizacji całkowitego kosztu posiadania sieci

Dalsze oszczędności można uzyskać dzięki trybowi zużycia energii PoE w przełącznikach Zyxel Networks. Zintegrowany z przełącznikami Smart Managed, Layer 2 Plus i Layer 3 Access PoE, mierzy stan zużycia energii przez każde urządzenie, zapewniając, że otrzymują one tylko tyle mocy, ile potrzebują. Pozwala to oszczędzać energię I rezerwuje więcej budżetu mocy, aby pomieścić dodatkowe urządzenia, zmniejszając całkowity koszt posiadania sieci (TCO).

Zyxel Networks oferuje szeroką gamę przełączników sieciowych - od niezarządzanych po agregację warstwy 3, od autonomicznych po zarządzane w chmurze, od gigabitowych po 10G - oferując firmom rozwiązania, które są dostosowane do ich potrzeb. . Aby dowiedzieć się więcej o przełącznikach Zyxel Networks, odwiedź: https://www.zyxel.com/global/en/products/switch

 

[1] Kalkulacja oszczędności opiera się na sieci z 20 punktami dostępowymi o poborze mocy 15 W wyłączonymi 118 godzin tygodniowo przez 52 tygodnie, przy użyciu aktualnych cen energii elektrycznej w głównych regionach. Rzeczywiste szacunki mogą się różnić w zależności od stanu i lokalizacji, w której działają urządzenia.

[2] Obliczenie oszczędności opiera się na oszczędności energii 17 W na godzinę w przypadku inteligentnego przełącznika wentylatora (XGS2220-54FP) w porównaniu z pracą przełącznika bez inteligentnego wentylatora przy pełnej prędkości. Szacowane oszczędności wynoszą 255 USD, 510 GBP, 298 EUR lub 5690 NTD rocznie na sieć. Rzeczywiste szacunki mogą się różnić w zależności od stanu i lokalizacji, w której urządzenia są używane.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj