Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel liderem rozwiązań sieciowych dla branży hotelarsko-gastronomicznej

Tysiące hoteli, restauracji i kawiarni na całym świecie zapewnia gościom lepszą łączność dzięki rozwiązaniom sieciowym firmy Zyxel. W ciągu kilku minionych lat firma Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań łączności sieciowej, wyposażył 7000 hoteli i 260 000 pokojów hotelowych w swoje rozwiązania sieciowe. Zapewniło to milionom gości wyjątkowy komfort użytkowania sieci, pomagając hotelom i restauracjom skuteczniej utrzymać klientów.

Łączność Wi-Fi jest najbardziej pożądanym udogodnieniem dla klientów i turystów. Modernizacja sieci stała się kluczową kwestią dla hoteli, restauracji i kawiarni, które chcą wykorzystać rozwój globalnej branży turystycznej — która ma osiągnąć dwucyfrowy wzrost w 2023 i 2024 roku.

Bezproblemowe zarządzanie, zadowoleni goście

W branży, gdzie administratorzy sieci często muszą zarządzać sieciami obejmującymi wiele pokojów i lokalizacji, rozwiązanie Nebula firmy Zyxel zapewnia zaawansowane, łatwe w użyciu i skalowalne rozwiązanie, które pozwala zarządzać sieciami w wielu pokojach i obiektach z poziomu jednej konsoli. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu Nebula administratorzy mogą szybciej reagować na problemy z siecią i prośby gości, co zwiększa satysfakcję klientów.

Kompleksowa oferta produktów, które zarządzane są w chmurze obejmuje 100 różnych modeli, w tym punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, wielogigabitowe przełączniki L3/L2/desktopowe, zapory zabezpieczające oraz mobilne routery 5G — wszystkie te urządzenia można uruchomić w ciągu kilku minut i zarządzać nimi centralnie za pomocą jednej platformy.

Zalety rozwiązań sieciowych Zyxel potwierdza imponujące grono klientów firmy, do którego należą pięciogwiazdkowe hotele, ośrodki wypoczynkowe, biznesowe hotele sieciowe, hotele butikowe, pensjonaty, międzynarodowe sieci restauracji szybkiej obsługi, bary kanapkowe, kawiarnie, firmy cateringowe i nie tylko. Godne uwagi przykłady to Palace Grand Hotel Varese we Włoszech, Agora Swiss Night by Fassbind w Szwajcarii, Katinat Saigon Kafe w Wietnamie, Foodxervices w Singapurze i Tiller we Francji.

„Jesteśmy pod wielkim wrażeniem chmurowego rozwiązania Nebula, zwłaszcza tego, jak pozwala ono monitorować punkty dostępowe, przełączniki i zapory, a w razie potrzeby zapewnia wsparcie w czasie rzeczywistym”, powiedział Salvatore Piraneo, właściciel firmy PSoft sas, która była integratorem systemów sieciowych we włoskim Palace Grand Hotel Varese.

„Nebula oszczędza mnóstwo czasu pracownikom naszego działu IT, którzy musieli udawać się na miejsce, aby wdrażać urządzenia sieciowe i zarządzać nimi. Teraz mogą robić to wszystko z poziomu intuicyjnego i zautomatyzowanego interfejsu administracyjnego. Jest to szczególnie ważne w mieście takim jak Ho Chi Minh, które jest bardzo zakorkowane”, powiedział Út Nguyễn Quang, dyrektor techniczny w firmie vTech Solution JSC, która była integratorem systemów sieciowych w wietnamskiej kawiarni Katinat Saigon Kafe.

„Nebula firmy Zyxel to doskonałe narzędzie, które pomaga firmom z branży hotelarsko-gastronomicznej uporać się z takimi wyzwaniami, jak ograniczony personel IT i wymagający goście — powiedział Crowley Wu, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Zyxel Networks. — Eliminując komplikacje związane z zarządzaniem sieciami, pomagamy firmom wykorzystać ożywienie w branży turystycznej i skupić się na zapewnianiu gościom wyjątkowej jakości obsługi”.

Więcej informacji o działalności firmy Zyxel w branży hotelarsko-gastronomicznej można znaleźć pod adresem: https://www.zyxel.com/global/en/success-stories

Informacje o rozwiązaniach hotelarskich firmy Zyxel można znaleźć pod adresem: https://www.zyxel.com/library/assets/tech-library/Solution-Guide/hospitality.pdf

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj