Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Rusza cykl webinarów Sieciowe Czwartki z Zyxel

Przedstawiciele firm Zyxel i FEN poprowadzą przez sześć najbliższych tygodni bezpłatne internetowe szkolenia na najważniejsze tematy związane z rozwiązaniami sieciowymi. Najbliższe spotkanie, które odbędzie się w czwartek 7 maja, poświęcone będzie wykorzystaniu rozwiązań VPN Zyxela w pracy zdalnej.

Sieciowe Czwartki z Zyxel, to cykl webinarów prowadzonych przez przedstawicieli producenta oraz przez specjalistów FEN. Poruszone zostaną takie tematy jak praca zdalna, przełączniki, zaawansowana ochrona sieci, rozwiązania do monitoringu, WiFi 6 czy zarządzanie siecią w chmurze.

- Współpraca z naszym nowym dystrybutorem rozwija się. Mamy wspólny cel związany z edukacją, dlatego z FEN połączyliśmy siły tworząc ideę Sieciowych Czwartków. Udział w nich może wziąć każdy, do czego serdecznie zachęcam – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Communications.

Pierwszy webinar, w czwartek 7 maja o godzinie 10:00, pt. Rozwiązania Zyxel VPN do pracy zdalnej, poprowadzą Maciej Cenkier, Product Manager w FEN, Aleksander Styś, VAR Account Manager oraz Aleksander Turski, Sales Engineer z Zyxel Communications. Opowiedzą o tym, jak można dostać się zdalnie do firmowej sieci i jej zasobów, pracując z dowolnego miejsca na świecie i wykorzystując połączenia IPSec/L2TP/SSL VPN w oparciu o rozwiązania Zyxel.

Program spotkań:

  • 7.05.2020: Rozwiązania Zyxel VPN do pracy zdalnej
  • 14.05.2020: Poznaj przełączniki Zyxel
  • 21.05.2020: Zyxel ATP – zaawansowana ochrona sieci
  • 28.05.2020: Prezentacja przełączników IP Surveillance GS1300/GS1350
  • 4.06.2020: Wi-Fi 6 – punkty dostępowe 802.11ax w ofercie Zyxel
  • 10.06.2020: Zyxel Nebula – zarządzanie siecią w chmurze

Aby wziąć udział w wydarzeniach, należy zarejestrować się na tej stronie. Znajduje się tam także więcej informacji dotyczących tematów poszczególnych webinarów.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj