Komunikat prasowy

Zyxel prezentuje najnowsze zarządzalne przełączniki SOHO dla małych biur

Seria GS1200-5HP/8HP v2 to najnowsze zarządzalne przełączniki gigabitowe PoE SOHO, które łączą moc, styl i prostotę w jednym produkcie. Szczególnie dedykowane są dla małych biur lub miejsc pracy w domowym zaciszu, gdzie potrzebna jest wydajna obsługa dużej liczby urządzeń.

Redukcja zbędnego okablowania dzięki technologii PoE

Technologia PoE nie tylko gwarantuje stabilne połączenie sieciowe, ale też eliminuje konieczność doprowadzania oddzielnego kabla zasilającego do instalacji dowolnego urządzenia sieciowego. Dzięki temu, seria przełączników GS1200-5HP/8HP v2 umożliwia łatwe połączenie punktów dostępowych, kamer IP czy laptopów bez ograniczeń dotyczących miejsca ich instalacji. Dodatkowo, PoE o mocy 60 watów zapewnia obsługę najbardziej nowoczesnych sprzętów, powszechnie użytkowanych w biurach typu SOHO.

Przełam ograniczenia wraz z inteligentną kontrolą ruchu

Dla tych, którzy korzystają z usług przesyłania strumieniowego lub aplikacji, przełączniki GS1200-5HP/8HP v2 oferują pełną kompatybilność z multicast IGMP snooping v1/v2 i v3. Umożliwia to, inteligentne przekazywanie ruchu do grup urządzeń bez zmniejszenia wydajności całej sieci. Gdy do sieci podłączonych jest wiele urządzeń, funkcja QoS (Quality of Service) nadaje odpowiednie priorytety ruchu dla aplikacji, które tego najbardziej potrzebują, zapewniając ich płynną pracę.

Łatwe zarządzanie siecią

Dzięki serii GS1200-5HP/8HP v2 zarządzanie siecią staje się bardzo proste. Graficzny interfejs użytkownika pomaga w uzyskaniu czytelnego statusu urządzenia i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami sterowania za pomocą kilku kliknięć. Prosta i elegancka, metalowa obudowa oraz energooszczędna konstrukcja z łatwością zaadaptuje się w nowoczesnych
i ekologicznych biurach.

Seria GS1200-5HP / 8HP v2 jest już dostępna w Polsce u autoryzowanych sprzedawców Zyxel. Cena urządzenia, to około 260 zł.

Więcej informacji na temat rozwiązań SOHO i przełączników domowych można znaleźć na stronie: https://www.zyxel.com/products_services/5-Port-8-Port-Web-Managed-PoE-Gigabit-Switch-GS1200-5HP-v2-GS1200-8HP-v2/

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – Twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj