Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Arval rozpoczyna współpracę z Neuron Agencją Public Relations

Współpraca firm obejmuje opracowanie i realizację raportu z badań CVO dla polskiego rynku flotowego. Agencja zajmie się także kontaktem z mediami i bieżącą obsługą PR firmy.

Arval to firma zajmująca się kompleksową obsługą flot samochodowych zarówno dla dużych, międzynarodowych korporacji, jaki i mniejszych przedsiębiorstw. Firma obsługuje wynajem i leasing samochodów dla flot. Jest pionierem w dziedzinie leasingu operacyjnego i ekspertem w zarządzaniu flotą. Arval działa także aktywnie na polu odpowiedzialności społecznej biznesu. M.in. rekomenduje pojazdy, bazując na emitowanej przez nie ilości CO2, oferuje kursy ekologicznej jazdy, a w ramach Arval Driving Academy firma oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na drodze, ecodrivingu.

Arval jest jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Firma powstała w 1989 roku we Francji i jest członkiem grupy kapitałowej BNP Paribas.

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do klientów firmy należą m. in. Netia, ZyXEL oraz Balabit. Agencja została założona w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations. Więcej informacji www.neuron.pl

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do klientów firmy należą m. in. Netia, Mio Technology, ZyXEL oraz Benefit Systems. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations. Więcej informacji: www.neuron.pl

drukuj