Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Neuron Agencja PR dla Fundacji Neurostrategii Neuronet

Do grona klientów Neurona dołącza Fundacja Neurostrategii Neuronet, założona przez epileptologa dra n. med. Piotra Zwolińskiego. Agencja odpowiedzialna będzie za przygotowanie strategii komunikacji oraz wsparcie inicjowanych i koordynowanych przez Fundację projektów. Neuron został wybrany w drodze przeglądu ofert. Umowa podpisana jest na czas nieokreślony.

Fundacja Neurostrategii Neuronet zajmuje się szerzeniem najnowszej wiedzy na temat chorób neurologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem epilepsji, zarówno wśród lekarzy neurologów, jak również wśród pacjentów i opinii publicznej. Jednym z celów działań organizacji jest stworzenie, przy wykorzystaniu nowych technologii i eksperckiej wiedzy, systemu skutecznej opieki nad pacjentami, który spowoduje poprawę jakości życia osób cierpiących na epilepsję oraz ich rodzin.

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do klientów firmy należą m. in. Netia, Mio Technology, ZyXEL oraz Benefit Systems. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations. Więcej informacji: www.neuron.pl

drukuj