Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Neuron dla innowacyjnego iHippo

Neuron Agencja PR wprowadzi na rynek inteligentny gadżet dla dzieci i rodziców – hipopotama iHippo. Dodatkowo agencja opracuje plan działań w social media wspierających sprzedaż.

Agencja Neuron będzie wspierać debiut rynkowy iHippo – innowacyjnego urządzenia jakim jest pluszowy hipopotam z niezwykle bogatym wnętrzem – smartfonem i aplikacją, oferującą wszystkie niezbędne dla młodych rodziców funkcje. W ramach jednego urządzenia można korzystać m.in. z niani elektronicznej, funkcji „białego szumu”, lokalizatora GPS, komunikatora czy audioplayera. To pierwszy na rynku tak wszechstronny gadżet elektroniczny przeznaczony dla dzieci i rodziców, który powstał w Polsce.

W środku pluszowego hipopotama kryje się dedykowany smartfon Hippophone ze specjalną aplikacją. Oferuje ona m.in. pełną i zdalną kontrolę nad zabawką bez względu na zasięg, opcję video oraz możliwość zarządzania urządzeniem z poziomu własnego smartfona. Mnogość dostępnych funkcji sprawia, że urządzenia będzie przydatne w opiece nad niemowlakiem, ale także jako edukacyjny gadżet dla starszych dzieci. Urządzenie trafi na półki sklepowe w II połowie 2016 r.

Więcej informacji o urządzeniu jest dostępnych na stronie: www.ihippo.eu oraz https://www.facebook.com/iHippoPolska

O Neuron Agencji Public Relations

Neuron Agencja Public Relations powstała w 2001 roku. Specjalizuje się w działaniach doradczych i wykonawczych z zakresu szeroko pojętej komunikacji. Ma za sobą wiele zakończonych sukcesem wdrożeń i kampanii komunikacyjnych. Do grona jej wieloletnich klientów należą m. in. Benefit Systems, Netia, ZyXEL oraz MiTAC (producent urządzeń marki MIO). Neuron kładzie szczególny nacisk na celowość i racjonalność działań dla klientów, a także na budowanie stałego i kompetentnego zespołu.

drukuj