Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

#akcjaedukacja: ruszają Ogólnopolskie Lekcje WF Legii Waszawa i GovTech Polska

Kiedy zajęcia dydaktyczne w szkołach i na uczelniach zostają zawieszone musimy przejść na zajęcia on-line! Od poniedziałku GovTech Polska zainicjował Akcję E-dukację! (#akcjaedukacja). Nie należy także zapominać o aktywności fizycznej. Dlatego też, Zespół GovTech Polska we współpracy z Klubem Legia Warszawa przedstawiają propozycje będące alternatywą dla lekcji wychowania fizycznego, które mogą odbyć się w domu.

W pierwszym odcinku, zapraszamy na krótki trening z Danielem Jezierskim z Legia Soccer Schools. Kolejne odcinki opublikujemy już niedługo na portalach społecznościowych GovTech Polska.

Zespół GovTech we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji oraz Naukową Akademicką Siecią Komputerową przekazał do użytku platformę: www.gov.pl/zdalnelekcje. To miejsce, w którym zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogą znaleźć materiały posortowane odpowiednio dla poszczególnych klas i przedmiotów, które pomogą im w realizowaniu swoich planów nauki. Udostępnione tam materiały są gwarancją wartościowych i merytorycznie odpowiednich treści dla każdego.

Chcemy, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w naszej #akcjaedukacja, dlatego stworzyliśmy wydarzenie na portalu Facebook - tam umieszczamy wszystkie informacje na bieżąco o tym, co się dzieje i kto nas wspiera: https://www.facebook.com/events/410107209860682/

Zachęcamy do śledzenia nas na naszych kanałach social media. Tam na bieżąco publikujemy kolejne lekcje!

Kampania prowadzona jest przez Zespół GovTech Polska:

#zostańwdomu #akcjaedukacja

Fb: https://www.facebook.com/GovTechPolska/

Ig: @GovTech_Polska

TT: https://twitter.com/govtechpl

Kanał YT: @GovTech Polska

Link do wydarzenia Akcja E-dukacja! https://www.facebook.com/events/410107209860682/

Portal www.gov.pl/zdalnelekcje

Link do zgłaszania treści edukacyjnych: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/zglos-pomoc

 

 

GovTech Polska to program realizowany od 2018 roku pod patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Jego celem jest usprawnienie dialogu między sektorem publicznym, a innowatorami: przedsiębiorcami, start-upami, środowiskiem naukowym i obywatelami. Program łączy wszystkich, którzy za pomocą innowacyjnych technologicznie rozwiązań wspierają rozwiązywanie wyzwań, z jakimi mierzy się administracja, usprawniając tym samym efektywność działania sfery publicznej i podnosząc jakość życia obywateli.

www.govtech.gov.pl

drukuj