Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Designerskie oświetlenie ogrodowe z drewna i betonu z warszawskiej Pracowni Betonu Pan Be

Pracownia Pan Be prezentuje rzemieślnicze lampy ogrodowe, w których zamawiający może samodzielnie wybrać kolor betonu i drewna. Pozwala to idealnie dopasować lampę do projektu ogrodu oraz uzyskać niepowtarzalny efekt estetyczny.

Lampa wykonana jest z betonu zbrojonego włóknem szklanym i drewna rozbiórkowego zabezpieczonego przed działaniem warunków atmosferycznych. Elementy lampy są połączone śrubami ze stali nierdzewnej.

Wyposażona jest w reflektor zewnętrzny Nautilus Spike (stopień ochrony IP 65). Reflektor umożliwia zastosowanie żarówek o trzonku GU 10 i mocy do 30W.

Specjalne mocowanie pozwala na wielokrotny demontaż i przeniesienie w inne miejsce ogrodu. Lampy mocowane są w gruncie za pomocą 3 prętów – kotew gwintowanych, które mogą zostać wbite w podłoże lub osadzone w wylewce betonowej.

Wszystkie lampy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Dzięki temu klient może wybrać wymiar, kolor wykończenia drewna, kolorystykę betonu, rodzaj i wielkość śrub. Możliwe jest także dobranie innego modelu reflektora.

Model bazowy lampy prezentowany na zdjęciach ma wymiary 115x14,5x 6,5 cm, waży ok. 15,5 kg i wykonany jest z  betonu w kolorze naturalnym. Czas potrzebny na wykonanie indywidualnego projektu lampy to ok. 2 tygodni.

Cena bazowego modelu lampy wynosi 790 zł. Na podstawie modyfikacji wprowadzanych przez zamawiającego na etapie składania zamówienia Pracownia opracowuje indywidualną wycenę.

Lampy można obejrzeć w Warszawie w Pracowni Pan Be, możliwa jest także prezentacja w ogrodzie klienta.

Karta informacyjna produktu (dane techniczne i wymiary)

Zobacz inne elementy wyposażenia ogrodu na fanpage Pan Be

Strona Internetowa Pan Be - złóż zamówienie na lampę

Szukasz inspiracji? Zobacz przykłady wykorzystania betonu w ogrodzie w serwisie Pinterest

Pan Be to warszawska pracownia betonu architektonicznego. Pan Be tworzy wyjątkowe meble, akcesoria i elementy architektury z betonu. Zaskakująca forma i urzekająca wygoda użytkowania sprawiają, że są pożądane przez świadomych swoich potrzeb estetycznych i praktycznych właścicieli domów, tarasów, ogrodów oraz zarządzających przestrzenią publiczną.

 

drukuj