Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Łatwe parkowanie z mobiParking od Arval

Arval wprowadził dedykowaną swoim klientom aplikację mobilną do zarządzania płatnościami za postój w miejskich strefach płatnego parkowania „mobiParking Arval”. Od teraz firmy posiadające floty służbowe mogą nie tylko uprościć system opłat dzięki jednej miesięcznej fakturze, ale także uniknąć przeszacowania czasu za który pobierane są opłaty parkingowe, a co za tym idzie zmniejszyć wydatki.  

Masz dosyć zbierania i rozliczania setek paragonów z parkometrów? Ta aplikacja rozwiąże twoje problemy. – Jedną z najważniejszych funkcji „mobiParking Arval” jest to, że na koniec miesiąca pracodawca może pobrać jedną, zbiorczą, fakturę z podsumowaniem transakcji dokonanych w danym miesiącu przez wszystkich kierowców. Pozwala to firmom na lepszą kontrolę kosztów, ale także zmniejsza ilość żmudnej pracy administracyjnej – tłumaczy Paweł Racis, Dyrektor Handlowy Arval.  

„mobiParking Arval” umożliwia także regulowanie płatności dokładnie za czas parkowania, bez strat spowodowanych przeszacowaniem długości okresu postoju. – To proste rozwiązanie pozwala precyzyjnie rozliczyć się za parkowanie. Wystarczy, że po zatrzymaniu pojazdu klikniemy w aplikacji „start”, a po powrocie do samochodu „stop” – mówi Paweł Racis. Opłata pokrywa więc rzeczywisty wykorzystany czas jaki samochód spędził na parkingu. – Ważną zaletą aplikacji „mobiParking Arval” jest to, że wszystkich formalności można dokonać bez potrzeby wysiadania z auta, szukania parkometru oraz pobierania biletu parkingowego. To wszystko oszczędność czasu – dodaje Paweł Racis.

Za pomocą aplikacji można opłacić parkowanie w ponad 50-ciu miastach w Polsce, nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w mniejszych ośrodkach posiadających strefę płatnego parkowania.

„mobiParking Arval” można pobrać z serwisu Google Play oraz App Store.

O Arval:

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów. Arval oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do nich rozwiązania optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 6 500 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 103 835 pojazdów na całym świecie (grudzień 2017 r.). 

Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

www.arval.com

 

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 74 krajach i zatrudnia ponad 192 000 pracowników, w tym ponad 146 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franszyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga wszystkim swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

 

drukuj