Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Wi-Fi 6 dla wczasowiczów pod otwartym niebem? Nie ma problemu!

Każdy potrzebuje przerwy, a latem chcemy spędzać jak najwięcej czasu na dworze — ale nadal być połączeni z siecią. Dzięki najnowszemu punktowi dostępowemu Wi-Fi 6 firmy Zyxel nawet najmniejsze przedsiębiorstwa mogą zapewnić doskonałą łączność Wi-Fi na zewnątrz budynków, mówi Patrick Hirscher, EMEA Wireless Market Development Manager w firmie Zyxel.

O tej porze roku w Europie myślimy o wakacjach. Wszyscy musimy zrobić sobie przerwę, zrelaksować się i zapomnieć na kilka dni o pracy. Jednak bez względu na to, czy wolimy spędzać czas w górach i lasach, przy basenie, czy na plaży, nadal chcemy pozostawać w kontakcie.

Choć wielu z nas ma Internet w komórce, zawsze lepiej używać połączenia Wi-Fi, ponieważ jest szybsze i bardziej stabilne. Ponadto użycie Wi-Fi oznacza, że możemy zaoszczędzić pakiet danych mobilnych do czasu, kiedy naprawdę będziemy go potrzebować — w miejscach, w których nie ma dostępu do Wi-Fi.

Bez problemu

Bary, kawiarnie, restauracje, hotele, pensjonaty, parki rozrywki i wszystkie inne firmy, dzięki którym spędzamy miło czas na wakacjach, powinny postarać się o zapewnienie jak najlepszego zasięgu Wi-Fi.

Są z tym jednak dwa problemy — a przynajmniej dwie rzeczy postrzegane jako problemy.

Po pierwsze, Wi-Fi to technologia zasadniczo przeznaczona do wnętrz budynków, która nie sprawdza się dobrze pod otwartym niebem — a ludzie chcą przebywać na dworze, kiedy są na wakacjach. Po drugie, zapewnienie każdemu dobrego dostępu do Wi-Fi jest dość kosztowne, a tanie, budżetowe rozwiązania nikogo nie zadowolą.

Choć jakiś czas temu w przekonaniach tych było trochę prawdy, obecnie są one  zupełnie nieaktualne — a dowodem na to jest punkt dostępowy Zyxel NWA55AXE Wi-Fi 6. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o użytku pod otwartym niebem i ma klasę ochrony IP55, co oznacza wysoką odporność na kurz i wodę. Można go łatwo zamontować na ścianie lub na słupie oraz zarządzać nim za pomocą naszej chmurowej platformy Nebula, czyli zmieniać wszystkie jego ustawienia przy użyciu smartfona, tabletu lub laptopa, bez dotykania samego urządzenia.

Zyxel NWA55AXE obsługuje też Wi-Fi 6, a zatem oferuje najwyższą szybkość transmisji i dobrze radzi sobie z dużą liczbą jednoczesnych użytkowników w zatłoczonych barach, kawiarniach i innych popularnych obiektach. Dwie zewnętrzne podwójne anteny mają duży zasięg i zapewniają stabilne, bezpieczne połaczenia wszystkim użytkownikom. Ponadto zewnętrzne anteny są skierowane w dół, aby zapewnić jak najlepszy zasięg, kiedy punkt dostępowy jest zainstalowany na podwyższeniu.

W zasięgu każdego

Jeśli chodzi o drugie błędne przekonanie, urządzenie NWA55AXE z pewnością nie jest kosztowne. Choć wykorzystuje najnowsze dostępne technologie, nasz pomysłowy zespół badawczo-rozwojowy zdołał zaprojektować zewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6, który jest w zasięgu nawet najmniejszej firmy.

To doskonała wiadomość dla wczasowiczów i firm, które służą ich potrzebom. Jeśli prowadzisz działalność pod otwartym niebem i chciałbyś zapewnić klientom oraz gościom najlepszy możliwy zasięg i wydajność sieci Wi-Fi, powinieneś poważnie rozważyć zakup punktu dostępowego Zyxel NWA55AXE.

Jeśli jesteś partnerem firmy Zyxel i masz klientów, którzy prowadzą działalność na zewnątrz budynków, koniecznie powiadom ich o tym wydajnym, praktycznym i ekonomicznym punkcie dostępowym Wi-Fi 6. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zaufanym partnerem lub najbliższym biurem firmy Zyxel.

 

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj