Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Ośmioportowy przełącznik GS1915 od Zyxel – idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz zasilania PoE dla kilku urządzeń

Najnowszy model przełącznika z linii GS1900 dla małych firm jest pragmatycznym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują dodatkowej elastyczności zarządzania w chmurze Nebula i używają tylko kilku urządzeń PoE – powiedział Luke Harley, Switching Market Development Manager EMEA w firmie Zyxel.

Power over Ethernet (PoE) to jedna z tych technologii, które nigdy nie przestają zadziwiać. To niesamowite, że przez zwykłe kable ethernetowe można przesyłać moc, która wystarczy do zasilania punktu dostępowego, telefonu IP albo kamery do monitoringu.

Zyxel projektuje przełączniki tak, aby spełnić potrzeby jak największej liczby klientów Dlatego do naszej popularnej rodziny 1900 dodajemy nowy przełącznik GS1915. To ośmioportowy przełącznik z funkcją NebulaFlex, która oferuje dwa tryby zarządzania. Można go konfigurować i kontrolować za pośrednictwem chmurowej platformy Nebula albo sterować nim jako samodzielnym urządzeniem. Odróżnia go to od przełącznika GS1900, którym zarządza się jako samodzielnym urządzeniem za pośrednictwem interfejsu przeglądarkowego i który jest najprostszą wersją, „inteligentnie zarządzanego” przełącznika.

GS1915-8 dostępny jest w dwóch wersjach – bez PoE (GS1915-8) i z budżetem PoE wynoszącym 60W (GS1915-8EP). To idealny budżet do zasilania kilku urządzeń PoE w małym lub domowym biurze.

Nowy model wyróżnia się z dwóch powodów:

  • można nim zarządzać w chmurze Nebula albo jako samodzielnym urządzeniem;
  • dostępny jest z budżetem mocy PoE mniejszym o ponad połowę od następnego modelu w linii.

Idealny do niewielkich przestrzeni

Budżet 60W jest idealny do zasilania kilku urządzeń – bezprzewodowego punktu dostępowego i telefonu IP w recepcji czy sklepie, albo w mniejszym biurze z kilkoma punktami dostępowymi lub prostą instalacją monitoringu IP. Ponieważ przełącznik oferuje funkcję NebulaFlex, można monitorować i zarządzać nim za pośrednictwem chmury, na przykład z biura na zapleczu lub zdalnie.

Wprowadziliśmy model GS1915 w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na przełączniki przeznaczone do środowisk, w których potrzebne jest elastyczne zarządzanie oraz obsługa tylko dwóch czy trzech urządzeń PoE. Niższy budżet mocy PoE oznacza niższy koszt zakupu, dzięki czemu klienci mogą skorzystać z tej technologii bez płacenia za wyższą wydajność, której tak naprawdę nie potrzebują – powiedział Luke Harley, Switching Market Development Manager EMEA w firmie Zyxel.

 Warto wspomnieć, że GS1915, jak większość przełączników z linii GS1900, ma kompaktową, bezwentylatorową konstrukcję, więc nie rzuca się w oczy i działa bezgłośnie, a zatem jest idealny do niewielkich przestrzeni.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj