Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel wyróżniony w plebiscycie Produkt Roku 2020 czytelników IT Professional

W plebiscycie Produkt Roku 2020 magazynu IT Professional czytelnicy wyróżnili bramę zabezpieczającą Zyxel USG 310. Brama znalazła się na 4. miejscu w TOP 10 w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall.

Znamy już wyniki plebiscytu Produkt Roku 2020 organizowanego przez magazyn IT Professional. Decyzją czytelników magazynu brama zabezpieczająca Zyxel USG 310 znalazła się na 4. miejscu w TOP 10 w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall.

IT Professional już po raz dziewiąty organizuje plebiscyt, w którym czytelnicy wyróżniają i nagradzają najlepsze rozwiązania technologiczne: sprzęt, usługi chmurowe i oprogramowania. W plebiscycie czytelnicy zgłaszają swoje propozycje do konkursu w głosowaniu internetowym. Wśród tych propozycji specjaliści z branży IT wybierają i oceniają poszczególne produkty i rozwiązania. Następnie czytelnicy głosują na wybrane produkty w ustalonych kategoriach.

- Cieszymy się, że nasze sprawdzone rozwiązanie zyskało uznanie w oczach czytelników branżowego pisma. Mobilizuje nas to do działania. Niedawno wprowadziliśmy na rynek nowe  rozwiązanie zabezpieczające - z serii USG FLEX, a konkretnie USG FLEX 700, które również może bardzo dobrze odpowiedzieć na potrzeby klientów - mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Networks.

Więcej informacji na temat bramy zabezpieczającej można znaleźć na tej stronie.

Więcej na temat plebiscytu Produkt Roku 2020 w grudniowym numerze magazynu IT Professional.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj