Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel Communications z nowym dystrybutorem

Z początkiem lutego do grona dystrybutorów produktów Zyxel Communications dołączyło pochodzące z Poznania Konsorcjum FEN Sp. z o.o.

FEN będzie dystrybuował wszystkie produkty Zyxela na terenie całego kraju: od przełączników sieciowych, urządzeń bezprzewodowych aż po rozwiązania zabezpieczające (np. punkty dostępowe, sprzętowe firewalle, przełączniki do monitoringu).

Zdecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy z FEN, bo doceniamy to jak konsorcjum wspiera sieć partnerów szkoleniami, wiedzą certyfikowanych inżynierów oraz pełnym ekosystemem rozwiązań projektowych – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Communications.

Konsorcjum FEN Sp. z o.o. działa na rynku już od ponad 20 lat. Oferuje innowacyjne rozwiązania IT działając poprzez ogólnopolską sieć partnerów: integratorów systemowych, operatorów telekomunikacyjnych, resellerów oraz sieci sklepów i lokalne hurtownie.

Dzięki współpracy rozszerzymy portfolio produktów i wzmocnimy segment rozwiązań SMB. Wierzę, że dzięki Zyxelowi wypełnimy lukę w rozwiązaniach, jakich dotychczas nie mogliśmy oferować – Maciej Cenkier, Product Manager Zyxel w FEN.

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj