Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Rozwój rozwiązania Nebula – nowe inteligentne funkcje oraz praktyczny interfejs

Zyxel przygotował najnowszą wersję rozwiązania Nebula Cloud Networking. Nebula oferuje teraz szereg inteligentnych narzędzi do zarządzania i jeszcze większą kompatybilność urządzeń oraz nowy, stylowy interfejs użytkownika, który obejmuje ulepszenia estetyczne i funkcjonalne.

Inteligentne, proste i bezpieczne połączenia sieciowe

Nebula w najnowszej wersji wyposażona została w kilka nowych funkcji, które gwarantują poprawę zarządzania chmurą i oszczędzają cenny czas użytkownika. Pierwszą z nich jest asystent ustawień początkowych, który obsługuje teraz również ustawienia bramy zabezpieczającej, zapewnia szybką, kompletną i łatwą konfigurację sieci. Ponadto, inteligentny silnik Nebula upraszcza korelację ustawień i zdarzeń w całej sieci. Jeśli użytkownik chce utworzyć sieć VLAN z identyfikatorem SSID gościa, Nebula automatycznie przeprowadzi użytkownika przez ustawienia interfejsu VLAN bramy. Ponadto, gdy zaplanowana funkcja wyłączania PoE zostanie włączona na przełączniku w celu oszczędzania energii, Nebula będzie wiedziała, aby nie zgłaszać zdarzenia offline punktu dostępowego dla wszystkich punktów dostępowych podłączonych do tego przełącznika.

Rozszerzenie rodziny produktów Nebula

Grupa urządzeń obsługiwanych przez Nebula została rozszerzona o mocne punkty dostępowe WAX650S, NWA110AX i WAX510D. Wszystkie urządzenia obsługują standard WiFi 6 (802.11ax), a także rozbudowane zabezpieczenia, w tym filtrowanie MAC dla każdego identyfikatora SSID, najnowszy standard WPA3 WiFi i dynamiczne przypisywanie VLAN.  Ostatni wymieniony model jest optymalny dla większych sieci szkolnych lub biznesowych, ponieważ umożliwia podział użytkowników na wiele sieci VLAN, izolując je dla większego bezpieczeństwa i ułatwiając zarządzanie.

Do obsługiwanych przez Nebulę urządzeń dołączył też przełącznik sieciowy XS3800-28. Jest to urządzenie z pełną obsługą agregacji 10-gigabitowej, przeznaczone do obsługi szkieletowej sieci Nebula. Dzięki dodatkowej wygodzie zarządzania w chmurze, urządzenie to jest w pełni przygotowane do dostarczania możliwie najwyższej mocy i wydajności. Przełącznik 10-gigabitowy dla mniejszych sieci, z mniejszą liczbą portów, zostanie zaprezentowany wkrótce.

Ulepszony panel sterowania

Użytkownicy Nebula z pewnością dostrzegą nowy wygląd interfejsu aplikacji. Tło w kolorze kości słoniowej współgra z dotychczasową estetyką aplikacji Nebula, zapewniając jej spójny wygląd i bezproblemowo funkcjonuje na różnego rodzaju urządzeniach.

Wprowadzony został również tryb pracy nocnej dla całego interfejsu Nebula. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zmęczonych oczu, w otoczeniu, w którym zbyt jasne światło z monitora może powodować nadmierne obciążenie wzroku. Użytkownicy będą mogli przełączać się pomiędzy jasnymi i ciemnymi motywami za pomocą jednego kliknięcia.

Ulepszenia nie są jedynie estetyczne. Zyxel, zainspirowany opiniami użytkowników Nebula, opracował projekt portalu typu captive dla sieci Wi-Fi i bram oraz panel zarządzania nowej generacji, który ułatwia obsługę, pozwalając użytkownikom na praktycznie nieograniczoną personalizację, za pomocą widżetów w stylu kart.

Jako lider kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania siecią SMB w chmurze, Zyxel poczynił już ogromne postępy, których efekty widać w najnowszej odsłonie panelu sterowania Nebula. Po przebudowaniu interfejsu wszyscy użytkownicy mogą teraz w pełni wykorzystać możliwości systemu Nebula – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w firmie Zyxel Communications.

Więcej informacji o Zyxel Nebula, znajduje się na stronie: https://www.zyxel.com/nebula

Aby zobaczyć możliwości aplikacji Nebula na żywo odwiedź stronę: https://nebula.zyxel.com

Zyxel PR image_Nebula dashboard_dark mode.png

Dla osób pracujących w słabym oświetleniu nowy tryb pracy nocnej Nebula Control Center zapewni lepiej zrównoważony kontrast dla większej wygody użytkowania.

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj