Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

AiShield – bezpieczeństwo korzystania z sieci dla wszystkich członków rodziny

Święta to bardzo intensywny czas korzystania z internetu. Przez internet składamy życzenia rodzinie i znajomym czy kupujemy prezenty pod choinkę. Jak zadbać o to, żeby korzystanie z internetu było bezpieczne dla wszystkich członków rodziny?

Prezenty, którymi się obdarowujemy, coraz częściej są elektroniczne i wymagają dostępu do internetu. Smartfony, tablety, smartwatche, a nawet drobne AGD coraz częściej wymagają zainstalowania dodatkowych aplikacji, które łączą się z internetem. Takich gadżetów, z których korzystamy każdego dnia, przybywa, powinniśmy więc pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu sieci.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci bezprzewodowej w całym domu

By móc korzystać z naszych wszystkich inteligentnych sprzętów konieczny jest niczym niezakłócony dostęp do internetu w całym domu. WiFi mesh Multy X firmy Zyxel  zapewnia doskonały bezprzewodowy dostęp do sieci na obszarze całej nieruchomości. Multi X eliminuje problemy, których mogli wcześniej doświadczać użytkownicy, gdy próbowali uzyskać dostęp do internetu w pokoju na poddaszu lub na przykład w gabinecie na drugim końcu domu.

Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom w usłudze AiShield firmy Zyxel użytkownicy bezprzewodowego rozwiązania Multy X mogą być pewni, że chronią całą rodzinę przed ukrytymi zagrożeniami związanymi z internetem.

Realne zagrożenie

W trakcie surfowania po internecie dzieci są narażone na wiele zagrożeń i niebezpieczeństw, na które mogą przypadkowo napotkać. Możliwość korzystania z sieci w całym domu utrudnia jednak rodzicom pilnowanie dzieci, a zwłaszcza tego, do czego mają dostęp.

AiShield zapewnia inteligentną, opartą na sztucznej inteligencji obronę przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, wirusami, oprogramowaniem ransomware i atakami typu phishing. Zapewnia również ochronę innym urządzeniom podłączonym do domowej sieci bezprzewodowej, takim jak aktywowane głosem głośniki, inteligentne telewizory i alarmy zabezpieczające, jak i gadżety osobiste z dostępem do internetu.

Rozwiązanie zabezpieczające Zyxel AiShield jest teraz dostępne w ofercie firmy Zyxel – WiFi Multy X dla domu. Dzięki AiShield rodzice mogą zarządzać profilami poszczególnych członków rodziny - lub wszystkich osób w gospodarstwie domowym. Mogą całkowicie blokować dostęp do określonych aplikacji i stron lub ich rodzajów. Możliwe jest również nałożenie czasowego ograniczenia dostępu. Można także natychmiast zablokować dostęp, jeśli zajdzie taka potrzeba –  i równie szybko przywrócić  go później.

Pod kontrolą

Dla rodziców największą zaletą jest możliwość przejęcia kontroli nad tym, do czego dzieci mają dostęp i kiedy mogą korzystać z Internetu. Klienci Multy X mogą pobierać AiShield na smartfony i kontrolować dostęp oraz dokonywać zmian z dowolnego miejsca. Aplikacja jest dostępna na Apple IOS i Android bezpłatnie przez 30 dni. Następnie, za bardzo przystępną cenę można kupić roczną licencję.

Dzięki AiShield można w pełni korzystać z atrybutów Multy X i uzyskać dodatkową ochronę sieci w chmurze Zyxel, aby chronić swoje dzieci  i pozostałych członków rodziny przed ukrytymi zagrożeniami internetowymi – podkreśla Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications.

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj