Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel mianuje wiceprezesa wykonawczego ds. sprzedaży i marketingu w regionie EMEA i Ameryce Północnej

David Soares, obecny wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Północnej, obejmuje nowy region EMEA – kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Firma Zyxel Communications ogłosiła powołanie eksperta branżowego Davida Soaresa na nowego wiceprezesa wykonawczego ds. sprzedaży i marketingu dla regionu EMEA i Ameryki Północnej. Soares współpracuje z Zyxel od 2017 roku jako wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej. Posiada 30 lat doświadczenia w branży, które wpłynie na rozwój kanałów sprzedaży w obu regionach.

Na nowym stanowisku nadzorującym region EMEA, Soares będzie współpracować ze swoim zespołem w celu określenia możliwości rozwoju kanału oraz strategii, które pomogą partnerom handlowym firmy Zyxel ukierunkować własny biznes w celu zwiększenia wzrostu i rentowności. Soares skupi się na klientach biznesowych (VAR) oraz na rozwoju ich oferty po to, aby mogli stać się dostawcami usług zarządzanych (MSP).

Soares, którego wcześniejsze doświadczenie w branży obejmuje 16-letnią karierę w NETGEAR i 12 lat zarządzania w Hayes Modems, będzie ściśle współpracować z partnerami handlowymi, aby ustalić, w jaki sposób firma może zwiększyć możliwości biznesowe dzięki istniejącej bazie reselerów. W szczególności zależy mu na podniesieniu świadomości na temat wyjątkowej i kompleksowej oferty produktów sieciowych Nebula zarządzanych w chmurze.

Zyxel jest jedynym dostawcą sieciowym, który oferuje kompleksową ofertę produktów sieciowych SMB, od zaawansowanych bram zabezpieczających z zaawansowanym wykrywaniem złośliwego oprogramowania po przełączniki i bezprzewodowe punkty dostępowe zarządzane poprzez platformę w chmurze Nebula. Jest to idealny system do zarządzania siecią dla naszych klientów VAR, który może  pomóc im przejść przez proces migracji do statusu MSP (Managed Service Providers). Będziemy pomagać wszystkim klientom, którzy zdecydują się na ten krok – mówi Soares. 

 

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj