Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

30 lat przełamywania granic możliwości

Zyxel świętuje trzecią dekadę innowacji

Zyxel świętuje 30. rocznicę. Od momentu powstania firmy w 1989 r. korporacja rozwinęła się w grupę filii sieciowych pod nazwą Unizyx Holding Corp: Zyxel Communications, Zyxel Networks, MitraStar Technology, ZyFlex Technologies i Ardomus Networks.

Zyxel PRimage Unizyx30thAnniversary

Wszyscy pracownicy Unizyx świętują „30 lat przełamywania granic możliwości”. Obchody jubileuszu firmy rozpoczynają serię promocji produktów i kampanii w mediach społecznościowych na całym świecie.

Podobnie jak legendarne start-upy z garażu w amerykańskiej Dolinie Krzemowej, Unizyx narodził się w skromnym mieszkaniu w Taoyuan na Tajwanie. Latem 1989 roku, kiedy Internet nie był jeszcze powszechny i łatwo dostępny, dr Shun-I Chu założył Zyxel, przewidując ogromne możliwości biznesowe na rynku sieci. Dr Chu, napędzany pasją do innowacji technologicznych i przedsiębiorczości, stworzył pierwszy na świecie modem trzy w jednym, który integrował funkcje faksu, głosu, oraz przesyłania danych. Przełomowa technologia, która została opracowana w ciągu nieco ponad dwóch lat, podbiła świat.

Przez ostatnie 30 lat firmy wchodzące w skład Unizyx, postawiły sobie za cel ciągłe poszerzanie międzynarodowego zasięgu. Jest on realizowany poprzez światowej klasy badania i rozwój oraz najnowocześniejsze technologie, czego dowodem jest opanowanie dial-up, stacjonarnego internetu szerokopasmowego, światłowodów szerokopasmowych i mobilnych usług szerokopasmowych. Dzięki temu, Unizyx pozostawił niezatarty ślad na 150 rynkach regionalnych na całym świecie. Spółka holdingowa poszerzyła także bazę klientów o małe i średnie firmy oraz użytkowników domowych.

Unizyx jest pierwszą firmą na Tajwanie, która z powodzeniem opracowała usługi w chmurze (platforma Nebula) i zdefiniowane programowo rozwiązania sieci rozległej (Nebula SD-WAN), pokazując światu, w jaki sposób tajwańska technologia sieciowa może pomóc sektorowi MSP w przyspieszeniu transformacji cyfrowej. Ponadto firma wykorzystała swoją wiedzę technologiczną w dziedzinie bezpieczeństwa i jest jednym z niewielu producentów na Tajwanie, który opracował zapory sieciowe firewall oraz usługi zabezpieczające.

W ostatnim czasie produkty Unizyx zostały wyróżnione wieloma międzynarodowymi nagrodami za styl, takimi jak iF Design Award (Niemcy), Red Dot Award (Niemcy) i Good Design Award (Japonia). Wyróżnienia te odzwierciedlają zaangażowanie firmy w przewidywanie szybko zmieniających się potrzeb użytkowników. Dowodzą również, że Unizyx – łącząc innowacje technologiczne z intuicyjną estetyką – zmienia świat.

30. rocznica to bardzo ważny kamień milowy – powiedział Gordon Yang, CEO Unizyx. – Kluczem do sukcesu Unizyx w ciągu ostatnich 30 lat była praca zespołowa. Jesteśmy pełni inteligencji i kreatywności, ale to nasza zdolność do harmonijnej współpracy pozwoliła nam osiągnąć wielkość. Od pierwszych dni w mieszkaniu doktora Chu firma pozostała wierna pięciu podstawowym wartościom: zorientowaniu na klienta, innowacji, szybkości, uczciwości i dzieleniu się. Są to filary, które pozwoliły nam utrzymać synergię przez trzy dekady. W ciągu ostatnich kilku lat aktywnie przekształcaliśmy firmę, inwestując w nowe technologie i wprowadzając szereg zmian organizacyjnych. Wierzymy, że pozwolą nam one osiągnąć jeszcze więcej w ciągu następnych 30 lat – dodał Gordon Yang.

Z okazji 30-lecia Zyxel planuje zorganizować serię seminariów, gier kodowych, dni z rodziną i wielu innych imprez firmowych i publicznych. Więcej informacji znajduje się na stronie www.zyxel.com

Korporacja Unizyx

Unizyx, spółka holdingowa Zyxel Communications, Zyxel Networks, MitraStar Technology, ZyFlex Technologies i Ardomus Networks, jest notowana na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie (TSE) pod numerem giełdowym 3704.

Dziś Unizyx ma już 30-letnie doświadczenie w tworzeniu sieci i obsługuje 150 rynków na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.unizyx.com.tw

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj