Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Agregacja połączeń dla najwyższej przepustowości. Zyxel prezentuje przełącznik XS3800-28

Nowość w ofercie Zyxel, model XS3800-28, to 10-gigabitowy przełącznik z funkcją agregacji. Zaprojektowany z myślą o szkołach oraz małych i średnich firmach, zapewnia wysoką moc, elastyczność i stabilność pracy oraz obsługę dużej liczby portów. To warunki niezbędne do ciągłego i niezawodnego funkcjonowania zaawansowanych sieci o dużym zasięgu.

Łatwe zmiany konfiguracji dla wygody użytkowania

Dzięki 8 portom współdzielonym przełącznik umożliwia obsługę do 24 modułów światłowodowych 10G SFP+ lub 12 połączeń kablowych 10G RJ-45. Zapewnia to swobodę wyboru konfiguracji sieci najlepiej odpowiadającej bieżącym potrzebom i umożliwia bezproblemową rekonfigurację w przypadku konieczności zmiany infrastruktury

– XS3800-28 to przyszłościowe rozwiązanie dla realizacji systemów sieciowych w sektorze edukacji oraz małych i średnich firm. – mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications. – Zdolność adaptacyjna i łatwość konfiguracji mogą być równie istotne, co standardowe aspekty techniczne, takie jak moc i przepustowość. XS3800-28 to najlepszy przykład udanego połączenia wszystkich tych cech. – dodaje.

Multi-gigabit oznacza przyszłość

Możliwość jednoczesnej obsługi wielu połączeń gigabitowych sprawia, że XS3800-28 idealnie sprawdza się w placówkach edukacyjnych oraz w biznesie, gdzie oczekiwana jest maksymalna funkcjonalność sieci. Dzięki portom miedzianym obsługującym prędkości 100M, 1G, 2,5G, 5G oraz 10G, inteligentny przełącznik jest w stanie zapobiec obniżeniu wydajności połączenia i zjawisku „wąskiego gardła”, które często dotyczy produktów o przepustowości 2,5 i 5G, takich jak serwery oraz urządzenia magazynujące. Model ten jest również kompatybilny ze standardem CAT5e, co eliminuje konieczność dodatkowego zakupu kabla CAT6 i związane z tym koszty.

Umieszczony na obudowie przycisk przywracania ostatnich zapisanych ustawień umożliwia natychmiastowy powrót do poprzedniej konfiguracji urządzenia. Dodatkowe źródło zasilania stanowi niezbędną ochronę bezpieczeństwa w przypadku awarii zasilania podstawowego. Wysokiej jakości komponenty urządzenia oznaczają długi czas jego bezawaryjnej pracy.

Model XS3800-28 będzie dostępny w ofercie od marca 2019.

Więcej informacji o urządzeniu znajduje się na stronie producenta.

 

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj