Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Seria produktów ZyWall USG wzmocniona o rozwiązania Bitdefender dostępna już w Polsce

Zyxel Communications nawiązał współpracę z Bitdefender, międzynarodową firmą oferującą usługi zabezpieczające przed złośliwym oprogramowaniem. Najlepsze rozwiązania Bitdefender znajdą zastosowanie w pełnej gamie produktów zabezpieczających ZyWALL USG. Nowa oferta urządzeń jest już dostępna w Polsce.

Technologia Bitdefender będą oferowane w gamie produktów zabezpieczających ZyWALL USG na zasadzie subskrypcji, zapewniając użytkownikom maksymalną ochronę sieci bez utraty jej wydajności. Prędkość skanowania przekraczająca 40 Gb na sekundę zapewni optymalny poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym bardzo niskim wpływie na zasoby systemowe.

Współpraca Zyxela z Bitdefender zapewnia możliwość oferowania najwyższego poziomu ochrony dla naszych klientów. Dzięki niej weszliśmy w posiadanie kolejnej bezkonkurencyjnej opcji wyróżniającej nas na tle firm oferujących usługi zabezpieczające przed szkodliwym oprogramowaniem – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Communications.

Więcej informacji o firmie Zyxel oraz rozwiązaniach do komunikacji w domach i w firmach znajduje się na stronie www.zyxel.com

O Bitdefender

Bitdefender to międzynarodowa firma specjalizująca się w technologii bezpieczeństwa, która oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania zapewniające ochronę dla około 500 milionów użytkowników w ponad 150 krajach. Dzięki działowi R&D, współpracy i partnerstwu, Bitdefender jest godnym zaufania liderem i dostarcza rozwiązania zabezpieczające, na których można polegać. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.bitdefender.com.

 

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi, koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

 

ZYXEL – Twój sieciowy sojusznik

 

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

drukuj