Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel zdobywa nagrodę Silver Award Taiwan Excellence

Zyxel Communications po raz 13 z rzędu otrzymał najwyższe wyróżnienie podczas tegorocznego konkursu Taiwan Excellence Awards. Osiem produktów Zyxel zdobyło nagrody, w tym prestiżową Silver Award za trzyzakresowy bezprzewodowy system Multy X.

PRimage_TWexcellence2018_1 vis.jpg

Powstała na Tajwanie w 1992 roku, organizacja Taiwan Excellence Awards wyróżnia innowacyjne na arenie międzynarodowej produkty. Dziewięćdziesięciu sędziów wybiera najbardziej innowacyjne rozwiązania w swojej klasie.

Nagrodzony produkt Zyxel został wybrany spośród prawie 1500 rozwiązań ubiegających się o prestiżową nagrodę Silver Award. Wyróżnienie dla systemu Multy X jest szczególnie ważne, ponieważ Zyxel był jedyną marką sieciową wśród finalistów konkursu.

Trzyzakresowy system Wi-Fi Multy X gwarantuje wysokiej jakości, niezawodny zasięg sieci bezprzewodowej w całym domu, także w pomieszczeniach o większych rozmiarach. Oprócz zapewnienia stabilnego i szybkiego połączenia bezprzewodowego, Multy X wyróżnia się prostotą obsługi i konfiguracji. Za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfony, można łatwo zainstalować i zarządzać funkcjami, takimi jak kontrola rodzicielska czy sieć dla gości.

TWExcellence2018_2 Bill Su, Zyxel Smart Living Business Unit oraz Irene Tsai.jpg

Wśród produktów Zyxel przeznaczonych dla klientów biznesowych nagrodzonych w tym roku należą: firewall USG2200-VPN, który zapewnia bezpieczne połączenia VPN dla rozwijających się przedsiębiorstw oraz WAC5302D-S, przewodowe i bezprzewodowe rozwiązanie sieciowe adresowane do branży hotelarskiej i sektora medycznego.

Wraz z Multy X uznanie sędziów zdobyły także inne produkty Zyxel przeznaczone dla sektora konsumenckiego, w tym kamera Aurora. Dedykowana użytkownikom domowym, elastyczna i łatwa w instalacji kamera z dostępem do chmury posiada funkcje, takie jak dwukierunkowe audio, podgląd na żywo oraz zdalny dostęp za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Wyróżnienia zdobyły również produkty Zyxel skierowane do dostawców usług, w tym sześcioslotowa obudowa IAN 5606 MSAN, dwupasmowa bezprzewodowa brama VMG8823-B10B do łatwej rozbudowy sieci domowej, wewnętrzny IAD LTE5366-M608 zaprojektowany w celu wykorzystania najnowszej technologii agregacji połączeń dla ultraszybkiej łączności z Internetem oraz hybrydowy wzmacniacz sygnału WAP7205 MU-MIMO AC1300 MoCA, umożliwiający szybkie połączenie z istniejącą infrastrukturą domową.

 

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku!

drukuj