Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 N300. Stylowy design i proste bezprzewodowe udostępnianie danych w sieci domowej

Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 oferuje szybkie połączenia do 300Mbps w technologii 802.11n. Urządzenie umożliwia szeroki zasięg sieci bezprzewodowej i jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych. NBG-418N v2 zapewnia stabilne i niezawodne połączenia bezprzewodowe, umożliwiające bezproblemowe przeglądanie stron internetowych, odtwarzanie plików multimedialnych oraz granie w gry sieciowe.

Poza obsługą technologii 802.11n o wydajności 300Mbps, ZyXEL NBG-418N v2 posiada również funkcje zarządzanie przepustowością, które umożliwiają nadawanie priorytetów różnym rodzajom ruchu sieciowego. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do przesyłania strumieni multimedialnych, grania w gry sieciowe oraz do przeglądania stron internetowych. Urządzenie obsługuje również protokół IPv6.

Router, aby zapewniać duży zasięg i stabilną transmisję wyposażony został w dwie anteny 5dBi. Dzięki temu sygnał z urządzenia dostępny będzie nie tylko w całym domu, ale również np. w ogrodzie. W rezultacie użytkownicy będą mogli cieszyć się stabilnością i niezawodnością połączeń bezprzewodowych podczas korzystania z internetu, przesyłania plików lub oglądania filmów.

ZyXEL NBG-418N v2 obsługuje funkcję WPS (Wi-Fi Protected Setup), która umożliwia szybką konfigurację zabezpieczeń poprzez proste naciśnięcie przycisku WPS umiejscowionego na routerze. Model NBG-418N v2 pozwala na wygodne zwiększanie swojej funkcjonalności poprzez usługi bezpłatnej aktualizacji oprogramowania.

Jako produkt przyjazny dla środowiska ZyXEL NBG-418N v2 oszczędza pobór zasilania, limitując niepotrzebne zużycie energii oraz redukuje propagację sygnału bezprzewodowego, gdy nikt nie korzysta z urządzenia. Router umożliwia również łatwą regulację poziomu mocy modułu radiowego i zmniejsza zakłócenia wpływające negatywnie na sąsiednie punkty dostępowe innych urządzeń bezprzewodowych funkcjonujących w otoczeniu.

Dostępność i cena

Router NBG-418N v2 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce.

Sugerowana cena urządzeń dla użytkownika końcowego to: 54 pln +VAT

Więcej informacji na temat oferty producenta znajduje się na stronie: http://www.zyxel.com/pl/pl/

 

 

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

drukuj