Archiwum komunikatów prasowych

Klient

Kontakt

Brama ZyXEL UAG50 – zintegrowane rozwiązanie Wi-Fi do obsługi klientów

Nowoczesna brama dostępowa łącząca funkcjonalność bezprzewodowego hotspotu, drukarki termicznej i narzędzi do zarządzania siecią. ...

Więcej

ZyXEL realizuje ponadstandardowe wymagania producenta oprogramowania

Firma ZyXEL dostarczyła rozwiązanie do stworzenia nowoczesnej sieci bezprzewodowej w siedzibie firmy Playsoft. Firma wytwarzająca oprogramowanie wymagała wydajnej, szybkiej i bezpiecznej sieci WiFi dla swoich pracowników, którzy korzystają nawet z kilkudziesięciu urządzeń jednocześnie.

Więcej

Wzmacniacz sygnału ZyXEL WRE2206 eliminuje miejsca bez zasięgu sieci bezprzewodowej

ZyXEL Communications przedstawia wzmacniacz sygnału bezprzewodowego N300 WRE2206, który umożliwia dostarczanie zasięgu do każdego miejsca w domu. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego wzmacniacza sygnału oraz zupełnie nowej konstrukcji przyjaznej dla użytkownika, WRE2206 oferuje łatwą i intuicyjną konfigurację oraz zwiększa zasięg nawet o 30%.

Więcej

Poziom satysfakcji europejskich użytkowników z usług szerokopasmowych

Jak oceniają poziom domowych usług szerokopasmowych użytkownicy pięciu różnych krajów europejskich?

Więcej

Prezentacja przełomowego rozwiązania ZyXEL ONE Connect na targach BBWF

W październiku 2015 roku, w czasie Broadband World Forum, ZyXEL przedstawi rozwiązania ONE Connect, Wi-Fi Excellence i G.fast, dzięki którym operatorzy telekomunikacyjni będą mogli zaoferować klientom jeszcze lepsze usługi.

Więcej

ZyXEL przyspiesza domowy system rozrywki wraz z dwuzakresowym routerem bezprzewodowym NBG6515 802.11ac

ZyXEL przedstawia najnowsze urządzenie, które dołączyło do szerokiej oferty routerów pracujących w technologii 802.11ac. Model NBG6515 to nowoczesny router gigabitowy wyposażony w dwuzakresowe moduły bezprzewodowe, który został zaprojektowany tak, aby realizować rosnące wymagania konsumentów pod kątem przesyłania, udostępniania i przechowywania multimedialnych treści HD w technologii bezprzewodowej na wielu różnych urządzeniach i w zasięgu całego domu. ...

Więcej