Archiwum komunikatów prasowych

Klient

Kontakt

Szybka i bezpieczna sieć WiFi – warunkiem realizacji wysokiej jakości usług

Firma Zyxel dostarczyła rozwiązanie do stworzenia nowoczesnej sieci bezprzewodowej w siedzibie Regenersis Warsaw Sp. z o.o. Misją firmy jest sprawna, efektywna i ekonomiczna obsługa techniczna, która wymaga wydajnej, szybkiej i bezpiecznej sieci WiFi. Zyxel oferuje klientom biznesowym skalowalne bezprzewodowe rozwiązania o bogatej funkcjonalności.

Więcej

Zyxel prezentuje najnowsze przełączniki PoE do zewnętrznych instalacji przemysłowych

Zyxel prezentuje 5 i 12 portowe zarządzalne i niezarządzalne przełączniki PoE bez wentylatorów (seria RGS), zaprojektowane z myślą o wymagających zewnętrznych instalacjach sieciowych.

Więcej

Zyxel przedstawia system Nebula – nowy potencjał chmury dla resellerów oraz małych i średnich firm

Zyxel przedstawia system Nebula – rozwiązanie bazujące w pełni na technologii chmury. Umożliwia ono zdalną konfigurację sieci, obsługę oraz rozwiązywanie wielu problemów, zwiększając w znacznym stopniu produktywność personelu oraz elastyczność firmy.

Więcej

„MMA PROMO” – Zyxel zabiera resellerów na galę KSW 37

Zyxel ponownie nagradza swoich najlepszych partnerów. Tym razem sześciu, najbardziej skutecznych resellerów, zaproszonych zostanie do Krakowa na wyjątkowe widowisko – KSW 37. Promocja potrwa do 25 listopada, a już 3 grudnia udziałem resellerów staną się emocje walk m.in. Mariusza Pudzianowskiego i rapera Popka.

Więcej

Zyxel prezentuje program Wi-Fi Excellence na Broadband World Forum 2016

W dniach od 18 do 20 października podczas Broadband World Forum 2016 w Londynie firma Zyxel Communications będzie prezentować szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, obejmujących dostęp szerokopasmowy oraz rozwiązania sieciowe dla klientów końcowych.

Więcej

Chmury sieciowe - sposobem na wzrost przychodów dla resellerów

Według danych Gartner, dzięki publicznym usługom świadczonym w chmurach, w ciągu ostatniego roku na całym świecie rynek ten odnotował 16.5% wzrostu i osiągnął wartość 204 miliardów dolarów. To rozwiązanie, które stwarza nowe możliwości wdrażania nowoczesnych aplikacji oraz usług biznesowych.

Więcej