Komunikat prasowy

ZYXEL2016-01-19

Nowy punkt dostępowy ZyXELa w standardzie AC do hoteli i biur

NWA5123-AC - najnowszy punkt dostępowy 802.11ac ZyXELa został zaprojektowany tak, aby umożliwić klientom i pracownikom hoteli i biur dostęp do super szybkiej sieci Wi-Fi

ZyXEL Communications prezentuje najnowszy punkt dostępowy z serii 802.11ac Unified Access Point - NWA5123-AC, który zapewnia wysoki poziom satysfakcji użytkowników oraz wzrost produktywności w miejscach pracy dzięki szybkiej i niezawodnej komunikacji bezprzewodowej 802.11ac Wi-Fi w hotelach oraz w biurach.

Ostatnie badania przeprowadzone przez Hotels.com wykazały, że dla ponad jednej trzeciej turystów z całego świata bezpłatna sieć bezprzewodowa jest decydującym czynnikiem przy wyborze hotelu. Sieć Wi-Fi ma również ogromne znaczenie w nowoczesnych miejscach pracy. Z badań wynika, że w 2017 roku 90% firm wdroży jakiś projekt w technologii BYOD (Bring Your Own Device).

Ponieważ rośnie zainteresowanie sieciami bezprzewodowymi, ZyXEL zaprojektował model NWA5123-AC, który oferuje niezawodną i szybką komunikację w dwóch pasmach standardu 802.11ac z prędkością do 1,2 Gbps (prędkość łączna) i 1,3 razy (bazując na wynikach testów laboratoryjnych ZyXELa) lepszą wydajność niż poprzednie modele. To wszystko dzięki wyjątkowo zaawansowanej technologii optymalizacji modułu anteny, dynamicznemu wyborowi kanałów, równoważeniu łącz i funkcji inteligentnego sterowania podłączonymi użytkownikami.

Bazując na projekcie serii ZyXEL NWA5120, model NWA5123-AC (Unified Access Points) posiada płaską konstrukcję, wygląd czujnika dymu i wbudowane anteny, dzięki czemu doskonale sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych oraz hotelowych. Dla użytkowników, którzy wymieniają serię punktów dostępowych ZyXEL NWA5120 na najnowsze modele NWA5123-AC oznacza to brak dodatkowych kosztów zawiązanych z zakupem dowolnych akcesoriów. W urządzeniach można również wyłączyć sygnalizację LED.

„Połączenie wydajności i stylu w NWA5123-AC sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla hoteli oraz biur, w których zainstalowana ma być bezprzewodowa sieć w standardzie 802.11ac” - komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager ZyXEL Communications. „Sieć Wi-Fi jest aktualnie kluczem do lepszej satysfakcji klientów oraz pracowników a model NWA5123-AC jest odpowiednim narzędziem, który umożliwi kierownictwu zrealizowanie tego celu”.

Punkty dostępowe ZyXELa z serii Unified Access Points, mogą pracować jako urządzenia niezależne lub w trybie zarządzania przez kontroler. Dzięki temu potrafią elastycznie dostosować się do różnych potrzeb biznesowych. ZyXEL posiada kompleksowe portfolio punktów dostępowych z serii Standalone i Unified and Unified Pro, które są odpowiednie dla klientów biznesowych niezależnie od wielkości ich biznesu oraz sektora rynku, na którym operują.

Dostępność i cena

NWA5123-AC - najnowszy punkt dostępowy 802.11ac ZyXELa można nabyć za pośrednictwem dystrybutorów ZyXELa: AB, ABC Data, Action, RRC czy Veracomp.

Sugerowana cena urządzeń to 164 euro + vat.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.com/pl.

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.Drukuj


Pliki do pobrania


typ: jpg, 162 kB
typ: jpg, 208 kB

Inny format

.txt(1-5kB)

Dla dziennikarzy

Rejestracja dziennikarzy
Logowanie

Wyszukiwarka

od
do
szukaj

Archiwum

2016 | 2015 | 2014
Starsze komunikaty prasowe

RSS

Pobierz kanał RSS