Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Uroczysta gala otwarcia Varsovia Apartamenty Kasprzaka

W czwartek, 20 września odbyła się gala otwarcia nowego aparthotelu – Varsovia Apartamenty Kasprzaka w Warszawie. Na tę uroczystość przybyło wiele polskich gwiazd m.in. Radosław Majdan, Eva Minge oraz Mariusz Czerkawski.

Varasovia Apartamenty Kasprzaka to nowy aparthotel na mapie Warszawy. W czwartek odbyła się uroczysta gala otwarcia w restauracji First Floor, którą poprowadził Michał Niemiec. Wydarzenie uświetnił również występ Sławka Uniatowskiego. 

Wieczór pełen gwiazd

Na uroczystości pojawiła się plejada gwiazd: Radosław Majdan, Eva Minge, Jakub Kucner, Sławek Uniatowski, Izabela Trojanowska, Mariusz Czerkawski, Laura Łącz, Ivs Alter, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Czaplejewicz, Paulina Koziejowska.

Na wydarzeniu obecny był  również Józef Wojciechowski, właściciel aparthotelu, którego firma J.W. Construction Holding S.A. w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia.

Nowa jakość na hotelowej mapie Warszawy

Vasovia Apartamenty Kasprzaka oferuje 311 apartamentów w czterech typach: Standard, Superior, Junior Suite i Executive. Każdy apartament posiada salon z aneksem kuchennym, klimatyzację, lodówkę, telewizor, sofę z funkcją rozkładanego łóżka typu king-size oraz balkon. Junior Suite oraz Executive posiadają również jedną albo dwie dodatkowe sypialne. Powierzchnia apartamentów wynosi od 21 do 65 mkw., a więc więcej niż tradycyjny pokój hotelowy. Mieszkańcy mają do dyspozycji całodobową recepcję, lobby oraz restaurację First Floor, w której serwowany będzie bufet śniadaniowy, codzienna oferta lunchowa oraz wykwintne potrawy z karty.

*****

Varsovia Apartamenty Kasprzaka i Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to sieć doskonale zlokalizowanych, komfortowych i nowoczesnych obiektów aparthotelowych, zrealizowanych przez spółkę J.W. Construction Holding SA, która jest pionierem na stołecznym rynku w obszarze budowania i zarządzania obiektami z apartamentami na wynajem.  Sieć Varsovia Apartamenty została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, przedsiębiorcach i biznesmenach, zarówno tych, szukających miejsca na kilkudniowy pobyt w stolicy, jak też poszukujących komfortowego apartamentu na kilkudniowe czy kilkumiesięczne kontrakty.  Do dyspozycji gości są kompleksowo wyposażone, eleganckie mieszkania, recepcja, lobby i samoobsługowa pralnia.

 

drukuj