Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

5 zalet wynajmu apartamentu na długie wyjazdy służbowe

Dla osób podróżujących służbowo przy wyborze hotelu bardzo ważne są m.in.: dostęp do szybkiego Internetu na terenie całego hotelu oraz możliwość przygotowania posiłku, nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Często bywa tak, że nawet najlepszy hotel nie zawsze spełni ich wszystkich potrzeb. Dlatego dobrym rozwiązaniem są obiekty, które zostały przystosowane pod klienta biznesowego. W Warszawie taki nocleg oferuje Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – nowy obiekt apartemantowo-biznesowy na mapie Warszawy.

Przedstawiamy pięć powodów, dlaczego warto wynająć apartament, jeśli mamy w planach dłuższy wyjazd służbowy:

  1. Wielofunkcyjny aneks kuchenny

Możliwość przygotowania dowolnego posiłku bez względu na porę oraz bez konieczności wychodzenia z apartamentu, to duża wygoda. Aneks kuchenny w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie został wyposażony tak, aby każdy z przebywających w nim gości mógł przygotować pełnowartościowy posiłek. W skład kuchni wchodzi: zmywarka do naczyń, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, płyta kuchenna, czajnik, patelnia, garnek oraz sztućce.

Bardzo dbamy o komfort naszych gości. W każdym apartamencie dostępny jest poradnik z prostymi przepisami na potrawy, które potrafi zrobić każdy. Przygotowaliśmy go przy współpracy z magazynem „Kuchnia”. Pozwoli on na szybkie przyrządzenie śniadania, obiadu czy kolacji w wynajętym apartamencie – mówi Radosław Majdan, Dyrektor Varsovia Apartamenty.

  1. Funkcjonalna powierzchnia

Wielkość tradycyjnego dwuosobowego pokoju w czterogwiazdkowym hotelu wynosi ok. 16 m2. Natomiast apartamenty posiadają większą przestrzeń, którą można wykorzystać do pracy, spotkań biznesowych albo odpoczynku. Apartamenty w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie dostępne są w czterech wariantach:

  • Standard o powierzchni od 21 mkw. do 30 mkw. składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki;
  • Superior (od 30 do 32mkw.) wzbogacony został o część jadalnianą;
  • przestronny Junior Suite (38-45 mkw.) posiada dodatkową sypialnię oraz wyznaczone stanowisko do pracy.
  • Executive – największy z dostępnych apartamentów o powierzchni od 45 do 55 mkw., wyposażony jest w salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Wybrane posiadają taras z widokiem na Warszawę.
  1. Serwis sprzątający

W przypadku długoterminowego wynajmu apartamentu w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie w cenie znajduje się serwis sprzątający (raz w tygodniu). Dodatkowo w łazienkach dostępne są i uzupełniane na bieżąco dwie linie kosmetyków – poranne i wieczorne oraz czyste ręczniki.

  1. Elastyczny termin wynajmu

Apartament można wynająć na dowolny okres – dobę, tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli czas podróży służbowej nagle wydłuży się, to bez problemu można również przedłużyć okres wynajmu apartamentu – nawet o jedną dobę.

  1. Korzystne ceny

Kolejną zaletą apartamentu jest również jego cena. Według raportu przygotowanego przez Hotele.pl średnia cena pokoju w hotelu czterogwiazdkowym wynosi 249 zł.[1] Ceny apartamentów w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie rozpoczynają się od 175 zł za noc, jeśli rezerwacja dokonywana jest z odpowiednim wyprzedzeniem, a przy najmach powyżej 30 dni, od 100 zł za dobę.

[1] http://www.tur-info.pl/a/54986,,hotele-pl-cena-pokojonocy-rezerwacja.html

Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to pierwszy obiekt apartamentowo-biznesowy zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie, który został zrealizowany w ramach nowopowstałej sieci Varsovia Apartamenty. Oferuje swoim gościom 114 w pełni wyposażonych, komfortowych apartamentów z aneksem kuchennym, które można wynająć na pojedyncze doby, jak tradycyjny pokój hotelowy, ale także na dłuższe, kilkutygodniowe pobyty. Obecnie trwa budowa kolejnego etapu obiektu Varsovia Apartamenty Kasprzaka, w którym dostępnych będzie 321 apartamentów, a w planach jest także wybudowanie obiektu na warszawskim Ursynowie.

drukuj