Komunikaty prasowe

Klient

Kontakt

Nie wiesz, co kupić w prezencie gwiazdkowym? Sprawdź trzy uniwersalne pomysły

Co roku stajemy przed tym samym dylematem – co kupić w prezencie gwiazdkowym? Raczej nie jest to problemem, gdy kupujemy coś najbliższej osobie. Zazwyczaj znamy ją dobrze lub możemy po prostu zapytać o wymarzoną rzecz. ...

Więcej

Lustrzankę zostaw w domu, bo zdjęcia na wakacjach zrobisz smartfonem

Smartfony pozwalają robić zdjęcia zaskakująco dobrej jakości. Potrafią świetnie zastąpić tradycyjne aparaty fotograficzne. A skoro smartfon służy Ci na wakacjach do rozmów z zaniepokojoną dalekim wyjazdem mamą, pisania maili informujących, że pracę wykonasz po urlopie, relacjonowania urlopu w mediach społecznościowych, płacenia za zakupy, to po co zabierać na plażę kolejny sprzęt elektroniczny?

Więcej

Winyle wracają pod strzechy. Przegląd 11 naprawdę budżetowych gramofonów

Choć koniec analogowego gramofonu odtrąbiono w latach 90., tak naprawdę nigdy nie zniknął z rynku. Przez ostatnie dwie dekady czarna płyta była zarezerwowana dla koneserów i ekscentryków, ale ostatnio zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Więcej

3 sposoby na wyjątkowy nocleg

Lato nabiera rozpędu, więc to ostatni moment na znalezienie odpowiedniego miejsca na wypoczynek. Polskie hotele oferują tak oryginalne możliwości jak noclegi pod ziemią lub na drzewie. W najnowszym wydaniu magazynu „Logo”, prezentujemy ranking najlepszych i najciekawszych hoteli w Polsce.

Więcej

KSW – miliony fanów nie mogą się mylić!

27 maja br., na Stadionie Narodowym w Warszawie, obędzie się największa w historii polskiego MMA, 39 gala KSW. Magazyn „Logo” prezentuje pięciu najważniejszych zawodników – gladiatorów Konfrontacji Sztuk Walki. ...

Więcej

Wszystko, co facet musi wiedzieć o ślubie (i ani mniej, ani więcej)

Twoja wybranka zaczyna przeglądać ślubne poradniki i zadawać Ci skomplikowane pytania (przecież biała sukienka, to biała sukienka?!). Prędzej czy później będzie angażować Cię w przygotowanie wesela. Bez paniki, „Logo” przygotowało praktyczny poradnik, z którym zaplanujesz istotne z męskiej perspektywy elementy wesela.

Więcej