Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Najlepszy sposób na tanie zakupy? Kupony rabatowe do sklepów w całej Polsce!

Kupony na najlepsze, okazyjne promocje znajdziesz w marcowym „Avanti”, „Czterech Kątach”, „Logo” i w najnowszym magazynie „Kuchnia”, który już od dzisiaj dostępny jest na rynku. Kupuj taniej w galeriach handlowych, outletach oraz sklepach on–line w najbliższy weekend 24 – 26 marca!

Wśród bonów rabatowych wyróżnić można promocje na sprzęt AGD, akcesoria meblowe, odzież, bieliznę, obuwie, galanterię, kosmetyki, ale również na takie produkty jak obrazy, książki czy słodkie przysmaki.

Aby zrealizować rabat, należy wyciąć kupon i pokazać go przy kasie. Można również skorzystać ze zniżki, robiąc zakupy w sklepach internetowych - wówczas w koszyku należy wpisać kod znajdujący się na danym kuponie.  Warto pamiętać, że kupony nie łączą się z innymi promocjami w sklepach.

Wszystkie adresy sklepów i regulamin akcji dostępne są na stronie: Weekendznizek.pl

Kwietniowy magazyn „Kuchnia” dostępny jest w sprzedaży od 21 marca w cenie 9,99 zł.

Magazyn Kuchnia to poradnik dla smakoszy i poszukiwaczy kulinarnych inspiracji, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Każdy numer to garść ciekawych informacji na temat sezonowych produktów oraz przepisy sprawdzone przez redakcję, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośników smacznego jedzenia. „Magazyn Kuchnia” to również cykl reportaży z podróży kulinarnych, felietony znanych autorów oraz artykuły o ludziach z pasją.

drukuj