Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Jeśli chcesz pracować z domu, urządź sobie miejsce do pracy

Praca zdalna albo bycie wolnym strzelcem to marzenie wielu osób. Dla pokolenia tzw. „millenialsów” możliwość pracy z domu to jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze oferty zatrudnienia. Czy jednak jesteśmy gotowi do pracy we własnym mieszkaniu?

Efektywność pracy zdalnej

Wykonywanie obowiązków służbowych w domu pozwala na swobodne zarządzanie czasem, poczucie niezależności, a także możliwość współpracy z firmami oddalonymi od naszego miejsca zamieszkania.

Jednak taki styl pracy to też ryzyko: będziemy rozpraszani przez innych domowników, dekoncentrowani przez piętrzące się obowiązki domowe albo… nigdy nie wyjdziemy z pracy.

Dlatego na pracę zdalną decydować się powinny osoby zdyscyplinowane, systematyczne oraz odpowiedzialne. Wszystkim pomoże ergonomicznie i estetycznie urządzone wnętrze.

Urządzamy miejsce do pracy

Nad projektami biur ślęczą architekci wnętrz. Tymczasem swój kącik będziemy urządzać sami.

Wyznaczenie strefy pracy i relaksu pozwoli na utrzymanie porządku w mieszkaniu, a także wpłynie na efektywność pracy i jakość wypoczynku po jej zakończeniu.

Uwielbiam możliwość pracy z domu. Piękne otoczenie i poczucie wolności pozytywnie wpływa nie tylko na nastrój, ale i na kreatywność – mówi Ilona Szajkowska, redaktor naczelna „Czterech Kątów”. – Kiedy wykonuję pracę bardziej koncepcyjną lub wymagającą dużo czasu, potrzebuję solidniejszych podstaw: wygodnego fotela i sporego kawałka blatu - dodaje.

 Dlatego przy wyborze mebli powinniśmy zadbać o dobrze wyprofilowane krzesło oraz odpowiednie biurko, które pomieści komputer i inne potrzebne do pracy materiały.

Więcej inspiracji oraz praktycznych porad na temat aranżacji miejsca do pracy znajduje się w najnowszym numerze „Czterech Kątów”. Do magazynu dołączony jest bezpłatny „Katalog rodzinnych wnętrz” firmy Black Red White, w którym zaprezentowano m. in. sprzęty biurowe do komfortowej pracy zdalnej, nowe kolekcje mebli i wiele inspiracji na zaaranżowanie wnętrz w domu.

„Cztery Kąty” – miesięcznik wnętrzarski dla poszukiwaczy praktycznych wskazówek i twórczych pomysłów na zaaranżowanie swojej najbliższej przestrzeni. Na łamach pisma prezentowane są wyjątkowe i oryginalne polskie wnętrza, architektoniczne i dekoratorskie propozycje, a także metamorfozy mieszkań, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD czy materiałów wykończeniowych. Ponadto miłośnicy „Zrób to sam" znajdą w miesięczniku dział poświęcony własnoręcznie przygotowanym elementom wystroju.

drukuj