Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Inspiracje: luksusowa łazienka

Nie trzeba być milionerem, żeby mieć wyjątkową łazienkę. Poczucie luksusu, jakiego doświadczamy podczas weekendów w SPA lub wakacji w drogim hotelu, można z łatwością odtworzyć we własnym domu. W najnowszym numerze „Czterech Kątów” eksperci radzą, jak sprawić, żeby nasza łazienka stała się obiektem podziwu i zazdrości znajomych oraz funkcjonalną i piękną przestrzenią, w której jednocześnie poczujemy się nadzwyczajnie.

Kiedyś mianem luksusu określano przede wszystkim przedmioty z rzadkich materiałów, kunsztownie wykonane przez najznakomitszych artystów oraz – oczywiście – niebotycznie drogie. Dziś ta definicja jest szersza. Luksusowe to także rzeczy trudne do zdobycia – zaprojektowane przez uznanych designerów, ale także tych mniej popularnych, za to oryginalnych – wyjaśnia Katarzyna Kowalska, redaktorka magazynu „Cztery Kąty”.

CK mem.png

W polskich mieszkaniach powierzchnia łazienki zazwyczaj nie przekracza 10 m2. Często jest to pomieszczenie pozbawione dostępu do światła dziennego. Urządzając je, skupiamy się przede wszystkim na jego funkcjonalności oraz na tym, by było łatwe do utrzymania w czystości. A przecież to miejsce służy nie tylko dbaniu o higienę, ale często także do odpoczynku i poprawy nastroju po pracowitym dniu. Warto więc zastanowić się nad tym, w jaki sposób nadać naszej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Projektanci wnętrz wskazują, że już sam dobór kolorów może sprawić, że wnętrze będzie eleganckie i na czasie. Istotne są także umiejętnie dopasowane drobiazgi. Nawet jeden designerski przedmiot od cenionego projektanta może zmienić naszą łazienkę w bardziej luksusową. Architekci wnętrz zachęcają także do eksperymentowania z przedmiotami niewykorzystywanymi zazwyczaj w łazienkach: poduszkami, tkaninami i meblami salonowymi.

Czy można osiągnąć wymarzony wygląd łazienki, projektując ją samodzielnie? Oczywiście! Pomogą w tym wskazówki ekspertów „Czterech Kątów”, zdjęcia luksusowo wystylizowanych łazienek oraz dodatków dostępnych w polskich sklepach.

  O luksusie nie decydują już tylko bajońskie sumy, które zdecydujesz się wydać na urządzenie łazienki. Liczy się styl, konsekwencja, wygoda i niebanalne, a jednocześnie użytkowe rozwiązania – mówi Katarzyna Kowalska, redaktorka „Czterech Kątów”. 

**************************************************************************

W najnowszym numerze „Czterech Kątów” również:

  • DIY – oryginalne dekoracje ze skarbów znalezionych na plaży do samodzielnego wykonania,
  • 29 pomysłów na wykreowanie letniego nastroju w domu,
  • trzy oblicza salonu, czyli jak odmienić styl pokoju dziennego za pomocą kolorów i dodatków.

 

„Cztery Kąty” – miesięcznik wnętrzarski dla poszukiwaczy praktycznych wskazówek i twórczych pomysłów na zaaranżowanie swojej najbliższej przestrzeni. Na łamach pisma prezentowane są wyjątkowe i oryginalne polskie wnętrza, architektoniczne i dekoratorskie propozycje, a także metamorfozy mieszkań, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD czy materiałów wykończeniowych. Ponadto miłośnicy „Zrób to sam" znajdą w miesięczniku dział poświęcony własnoręcznie przygotowanym elementom wystroju.

drukuj