Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Jak stworzyć magiczny świat w pokoju dziecka?

Podczas urządzania pokoju dla dziecka pamiętajmy, że to jego marzenia, zainteresowania i potrzeby są najważniejsze. Dobrze więc, aby razem z nami wybierało styl wnętrza, kolory, meble i dodatki. Dzieci często mają najlepsze pomysły!

Pokój dziecka jest wnętrzem wielofunkcyjnym – jednocześnie sypialnią, bawialnią oraz miejscem do nauki. Postarajmy się, aby był komfortowy, bezpieczny i łatwy do posprzątania. Ale dla dziecka ważne są nie tylko walory praktyczne. Kilkulatek potrzebuje akcesoriów, które pobudzą jego wyobraźnię, przeniosą w świat ulubionych baśni, zachęcą do zabawy i aktywności.

Taki efekt możemy uzyskać za pomocą specjalnie skonstruowanych mebli – zamków, żaglowców, domków na drzewie – odpowiednio dobranych dodatków i zabawek.  Pomogą nam w tym tapety, farby kredowe, naklejki i tkaniny. Nawet niewielkie elementy wystroju pokoju potrafią zamienić zwyczajne wnętrze w magiczne królestwo.

 – Dzieci najbardziej się cieszą, gdy mogą zrobić coś razem z rodzicami. Dlatego w „Czterech Kątach” nie zabrakło propozycji DIY. Pokazujemy, jak uszyć kolorowe tipi (namiot), w którym bawić się można nie tylko w Indian oraz jak zbudować domowy teatrzyk ze sklejki. Dzieci uwielbiają zabawy w teatr. Wspomaga to też ich rozwój – mówi redaktor naczelna „Czterech Kątów”, Ilona Szajkowska.  

Pomysły na urządzenie bajkowego pokoju dla dziecka znajdziesz w najnowszym wydaniu miesięcznika „Cztery Kąty”, dostępnym na rynku od wtorku, 9 maja.

W numerze również:

  • Z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie” – pomysłowo zaaranżowane 48 mkw.
  • Łazienka – 19 nowoczesnych rozwiązań poprawiających komfort
  • Przegląd akcesoriów, które zabezpieczą dom przed zalaniem, włamaniem, pożarem
  •  9 pomysłów, jak zasłonić kuchnię otwartą na salon
  • Wzornictwo lat 50. i 60, czyli akcenty retro we współczesnym mieszkaniu
  • Domowe klimatyzatory – idealna ochrona przed upałem

 „Cztery Kąty” – miesięcznik wnętrzarski dla poszukiwaczy praktycznych wskazówek i twórczych pomysłów na zaaranżowanie swojej najbliższej przestrzeni. Na łamach pisma prezentowane są wyjątkowe i oryginalne polskie wnętrza, architektoniczne i dekoratorskie propozycje, a także metamorfozy mieszkań, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD czy materiałów wykończeniowych. Ponadto miłośnicy „Zrób to sam" znajdą w miesięczniku dział poświęcony własnoręcznie przygotowanym elementom wystroju.

drukuj