Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Najlepszy sposób na tanie zakupy? – kupony rabatowe do sklepów w całej Polsce!

Kupony na najlepsze, okazyjne promocje znajdziesz w marcowym „Avanti”, „Czterech Kątach”, „Logo” i w najnowszym magazynie „Kuchnia”. Kupuj taniej w galeriach handlowych, outletach oraz sklepach on–line w najbliższy weekend 24 – 26 marca!

Wśród bonów rabatowych wyróżnić można promocje na sprzęt AGD, akcesoria meblowe, odzież, bieliznę, obuwie, galanterię, kosmetyki, ale również na takie produkty jak obrazy, książki czy słodkie przysmaki.

Aby zrealizować rabat, należy wyciąć kupon i pokazać go przy kasie. Można również skorzystać ze zniżki, robiąc zakupy w sklepach internetowych - wówczas w koszyku należy wpisać kod znajdujący się na danym kuponie.  Warto pamiętać, że kupony nie łączą się z innymi promocjami w sklepach.

Wszystkie adresy sklepów i regulamin akcji dostępne są na stronie: Weekendznizek.pl

Cztery Kąty – miesięcznik wnętrzarski dla poszukiwaczy praktycznych wskazówek i twórczych rozwiązań na zaaranżowanie swojej przestrzeni. Na łamach pisma prezentowane są wyjątkowe i oryginalne polskie wnętrza, architektoniczne i dekoratorskie propozycje, a także metamorfozy mieszkań, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD czy materiałów wykończeniowych. A ponadto miłośnicy dewizy Zrób to sam, znajdą w nim dział poświęcony własnoręcznie przygotowanym elementom wystroju.

drukuj