Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Poczuj wiosnę w swoim domu – 29 trików, które wprawią nas w dobry nastrój

Po zimowych miesiącach niecierpliwie wyczekujemy słonecznych poranków. Sama myśl o nadchodzącej wiośnie i zbliżających się świętach wielkanocnych potrafi nas optymistycznie nastroić na cały dzień. Kiedy za oknami robi się coraz cieplej, stajemy się weselsi i bardziej zmotywowani do codziennych obowiązków. Istnieje wiele sprawdzonych, domowych trików, które jeszcze szybciej przywołają wiosnę i uśmiech na naszych twarzach.

Wiosenne motywy na akcesoriach kuchennych, takich jak talerze czy sztućce, z samego rana wprawią nas w doskonały humor, a każdy posiłek będzie smakował dużo pyszniej. Można również skusić się na przemalowanie fragmentu ściany i ozdobienie go soczystymi kolorami i oryginalnymi wzorami za pomocą taśmy malarskiej czy choćby naklejek z motywem kwiatów. Niewielkim kosztem jesteśmy w stanie całkowicie odmienić wnętrze swojego mieszkania i przywołać wiosnę.

Miłośnicy roślin z pewnością pamiętają, że warto je teraz przesadzić do większej doniczki i wymienić ziemię. Jako alternatywę można użyć także… konewki! Praktyczna i dekoracyjna wniesie do naszego wnętrza powiew świeżości.

Wietrzenie pomieszczeń nawet kilka razy dziennie to sprawdzony sposób na wypędzenie zimy z domu. Dobrym pomysłem będzie również umycie okien za pomocą naturalnego roztworu z wody, octu i spirytusu salicylowego. Aby nie pozostawić smug, dobrze jest przetrzeć szyby zgniecionymi gazetami – farba drukarska świetnie nabłyszcza szyby!

A z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, można już powoli pomyśleć o świątecznych gadżetach, które niewątpliwie poza Wielkanocą są również symbolem tej pięknej pory roku.

Z radością oglądam wielkanocne akcesoria: porcelanowe zające, baranki, wesołe kurczaki i dostojne kury. Widzę w nich radość odrodzenia, nowego początku, po prostu WIOSNY! Właśnie takiego wiosennego i pełnego nadziei nastroju wśród kolorowych i zabawnych dekoracji życzę dziś Państwu. – mówi redaktor naczelna Ilona Szajkowska.

Więcej prostych trików na przywołanie wiosny znajdziesz w najnowszym kwietniowym wydaniu miesięcznika Cztery Kąty. W numerze również:

  • Oryginalne naczynia na wielkanocny stół
  • Mniej znaczy więcej, czyli łazienki w stylu minimalistycznym
  • Zieleń hitem 2017 – ciekawe aranżacje w najmodniejszym kolorze
  • Powrót do przeszłości – postaw na styl retro
  • Wszystkie zwiastuny wiosny, czyli oficjalny koniec zimy!

Kwietniowe wydanie Czterech Kątów dostępne będzie z prezentem w postaci magazynu Kuchnia  lub wydania specjalnego Kuchni dla smakoszy.

Magazyn z prezentem w niezmienionej cenie 6,99 zł można kupić w kioskach i salonach prasowych od 7 marca 2017 r.

Cztery Kąty z Prezentem

Cztery Kąty – miesięcznik wnętrzarski dla poszukiwaczy praktycznych wskazówek i twórczych rozwiązań na zaaranżowanie swojej przestrzeni. Na łamach pisma prezentowane są wyjątkowe i oryginalne polskie wnętrza, architektoniczne i dekoratorskie propozycje, a także metamorfozy mieszkań, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD czy materiałów wykończeniowych. A ponadto miłośnicy dewizy Zrób to sam, znajdą w nim dział poświęcony własnoręcznie przygotowanym elementom wystroju.

drukuj