Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Powrót do przeszłości – czyli wiosenne inspiracje z lat 80.!

Moda zmienia się przez cały czas, ale poszczególne jej trendy powracają w nowym wydaniu. W latach 80. królowały tapirowane fryzury, ostry makijaż, a także… intensywne kolory. Obecnie projektanci chętnie czerpią inspiracje z tamtej epoki i pokazują je w swoich kolekcjach. Jak wykorzystać ówczesną modę we współczesnych stylizacjach, nie tracąc przy tym własnego stylu? Na to pytanie odpowiedzą nam stylistki „Avanti” w kwietniowym numerze magazynu, który już od 31 marca br. dostępny będzie na rynku!

Każda kobieta chce wyglądać dobrze i czuć się komfortowo w swoich stylizacjach. Kluczem jest dobór odpowiednich zestawów i dodatków, które można wykorzystać na wiele okazji. W tym sezonie królują bogato zdobione bluzki, falbaniaste sukienki i mnóstwo biżuterii - wszystko inspirowane modą z lat 80. W najnowszym numerze „Avanti” znajdziemy propozycje gotowych zestawów w takim właśnie stylu.

Z kolei amatorkom nieco bardziej umiarkowanych rozwiązań proponujemy najmodniejsze żakiety sezonu oraz supermodne plisowane spódnice w znacznie bardziej minimalistycznych zestawieniach – mówi Marta Kulczycka, redaktor naczelna „Avanti”.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie w najnowszym wydaniu miesięcznika „Avanti”.

W numerze również:

  • Aż 762 modnych rzeczy!
  • 4 propozycje na noszenie bluzy z kapturem
  • Przegląd pudrów prasowanych
  • Cellulit – czyli zmora niemal każdej kobiety
  •  Konkurs Wittchen – wygraj torebkę. Zadaniem uczestniczek będzie pokazanie się w stylizacji, do której pasuje 1 z 3 przedstawionych torebek. 3 najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone torebkami marki Wittchen! Więcej informacji nt. konkursu znajduje się w magazynie „Avanti”.
  • Konkurs Top Secret – wygraj sesję zdjęciową w „Avanti”, vouchery oraz akcesoria od Top Secret. Zadaniem uczestniczek będzie pokazanie na zdjęciu dwóch stylowych stylizacji na wiosnę inspirowanych ubraniami Top Secret. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione dwie najlepsze. Więcej informacji nt. konkursu znajduje się w magazynie „Avanti”.

Miesięcznik „Avanti” dostępny jest w kioskach od 31 marca w cenie 4,99 zł.

"Avanti" ­to praktyczny przewodnik po najnowszych trendach, ofertach znanych marek odzieżowych i aktualnych kolekcjach ze światowych wybiegów skierowany do nowoczesnych i modnych kobiet. Można w nim znaleźć wskazówki dotyczące urody i stylu, a także recenzje produktów i zabiegów kosmetycznych. Przedstawia ubrania na każdą kieszeń, informacje o dostępnych wyprzedażach oraz pomaga w planowaniu zakupów i budżetu. Planuj zakupy z "Avanti"! 

drukuj