Komunikaty prasowe

Klient

Kontakt

J.W. Construction ponownie sponsoruje warszawską drużynę siatkarską

Spółka J.W Construction Holding ponownie podpisała umowę z Akademickim Związkiem Sportowym Politechniki Warszawskiej SA w zakresie sponsoringu męskiej drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa i będzie wspierać zawodników w nadchodzącym sezonie PlusLigi. ...

Więcej

6 razy TAK. Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Kupno mieszkania to poważna decyzja w Twoim życiu zarówno ze względu na jednorazowy, niebagatelny wydatek, jak i na jej długofalowe konsekwencje. Warto zatem przed jej podjęciem zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych krewnych i znajomych. ...

Więcej

Mieszkanie dla Młodych – złóż wniosek jeszcze w tym roku i skorzystaj z puli na 2017 rok

Od początku funkcjonowania programu „Mieszkanie dla Młodych” po wsparcie przy zakupie mieszkania sięgnęło już ponad 63 tysiące beneficjentów. Program rządowych dopłat wchodzi w końcową fazę. To ostatnie chwile, żeby do nich dołączyć i już w przyszłym roku cieszyć się własnym M.

Więcej

Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Bliska Wola

W jeszcze w grudniu tego roku ruszy budowa kolejnego etapu osiedla Bliska Wola. Deweloper J.W. Construction wybrał generalnego wykonawcę, którym została firma Hochtief Polska S.A. W ramach projektu objętego umową powstaną dwa budynki: mieszkalny z 669 lokalami oraz wielofunkcyjny, w którym znajdą się apartamenty oraz lokale usługowe.

Więcej

Jak czytać plany mieszkań?

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Warto więc wybierać rozważnie i zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które pozwolą nam wygodnie mieszkać i cieszyć się wymarzonymi czterema kątami. W odpowiednim wyborze pomoże nam dokładne przestudiowanie planu mieszkania – na co zatem zwrócić uwagę i jak odczytywać zaznaczone na nim symbole?

Więcej

Nowe mieszkania w ofercie wyjątkowego osiedla "Bliska Wola"

Bliska Wola to unikalny projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Inwestycja obejmuje budynki mieszkalne z częścią aparthotelową. W budynku z uzyskanym właśnie pozwoleniem na budowę, prawie 400 z 669 mieszkań znalazło nabywców jeszcze na etapie przedsprzedaży. To zasługa świetnej lokalizacji oraz komfortowych dla mieszkańców rozwiązań. Szczegóły oferty będzie można poznać podczas Dni Otwartych 26, 27 listopada w biurze sprzedaży na Al. Prymasa Tysiąclecia.

Więcej

Siedem powodów, aby zamieszkać na Białołęce

Dla poszukujących miejsca do zamieszkania, Białołęka już dawno przestała być wyborem – kompromisem. To urokliwa, pełna zieleni podmiejska okolica z niewysoką, kameralną zabudową. Dzielnica przyciąga osoby spragnione świeżego powietrza, zmęczone ciasnym, hałaśliwym centrum stolicy. Białołęka to obecnie świadomy wybór osób młodych i aktywnych, par i świeżo powiększonych rodzin. Przyczyn ich decyzji jest co najmniej kilka.

Więcej