Komunikaty prasowe

Klient

Kontakt

J.W. Construction wprowadza do oferty kolejną pulę mieszkań na osiedlu Bliska Wola

Ruszyła przedsprzedaż lokali w kolejnym etapie osiedla Bliska Wola realizowanym przez J.W. Construction Holding S.A. Do oferty wprowadzono 115 lokali o powierzchni od 30 do 56 mkw. dostępnych w budynku położonym od strony Alei Prymasa Tysiąclecia. ...

Więcej

Jak czytać plany mieszkań?

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Warto więc wybierać rozważnie i zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które pozwolą nam wygodnie mieszkać i cieszyć się wymarzonymi czterema kątami. W odpowiednim wyborze pomoże nam dokładne przestudiowanie planu mieszkania – na co zatem zwrócić uwagę i jak odczytywać zaznaczone na nim symbole?

Więcej

Nowe mieszkania w ofercie wyjątkowego osiedla "Bliska Wola"

Bliska Wola to unikalny projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Inwestycja obejmuje budynki mieszkalne z częścią aparthotelową. W budynku z uzyskanym właśnie pozwoleniem na budowę, prawie 400 z 669 mieszkań znalazło nabywców jeszcze na etapie przedsprzedaży. To zasługa świetnej lokalizacji oraz komfortowych dla mieszkańców rozwiązań. Szczegóły oferty będzie można poznać podczas Dni Otwartych 26, 27 listopada w biurze sprzedaży na Al. Prymasa Tysiąclecia.

Więcej

Siedem powodów, aby zamieszkać na Białołęce

Dla poszukujących miejsca do zamieszkania, Białołęka już dawno przestała być wyborem – kompromisem. To urokliwa, pełna zieleni podmiejska okolica z niewysoką, kameralną zabudową. Dzielnica przyciąga osoby spragnione świeżego powietrza, zmęczone ciasnym, hałaśliwym centrum stolicy. Białołęka to obecnie świadomy wybór osób młodych i aktywnych, par i świeżo powiększonych rodzin. Przyczyn ich decyzji jest co najmniej kilka.

Więcej

J.W. Construction Holding S.A.– po trzech kwartałach rosnące przychody i dobre perspektywy

Przychody po trzech kwartałach 2016 roku wyniosły ponad 437 mln zł, co oznacza wzrost o 154% w stosunku do porównywalnego okresu roku 2015. Zysk netto za trzy kwartały bieżącego roku to 35,2 mln zł.

Więcej

Osiedle Nowe Tysiąclecie w Katowicach uruchomia przedsprzedaż ostatniego etapu

Już na początku nowego roku ruszy III, ostatni etap budowy osiedla Nowego Tysiąclecia – najbardziej pożądanego obecnie miejsca zamieszkania w Katowicach. To zasługa zarówno atrakcyjnej lokalizacji, jak i nowoczesnej architektury osiedla oraz wysokiego standardu wykończenia. W III - ostatnim etapie budowy powstanie 346 mieszkań. Dni Otwarte 12-13 listopada to okazja do szczegółowego poznania oferty.

Więcej

Bernadowo Park – zamieszkaj w zielonym miejscu blisko centrum Gdyni

Coraz większe natężenie hałasu i zanieczyszczenie powietrza sprawia, że chętniej poszukujemy mieszkań zlokalizowanych w spokojnej okolicy pełnej zieleni. Dla zapracowanych młodych ludzi ważne jest, aby w miejscu zamieszkania żyć wygodnie i jednocześnie móc wypoczywać.

Więcej