Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Nowe Tysiąclecie – poczuj klimat rodzinnego osiedla

Nowe Tysiąclecie to idealne miejsce do zamieszkania w Katowicach. Atrakcyjna lokalizacja blisko parku, nowoczesny wygląd, wysoki standard wykończenia – to tylko niektóre z atutów osiedla. Już 19 maja podczas „Dnia Otwartego z programem 10/90 proc.” wszyscy zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty harmonogramu płatności umożliwiającego wpłatę zaledwie 10 proc. przy zawarciu umowy, a pozostałej kwoty przy zakończeniu budowy.

Osiedle położone jest pomiędzy ul. Chorzowską i Drogową Trasą Średnicową, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Jest to idealna lokalizacja dla fanów aktywnego stylu życia. W parku organizowane są liczne imprezy sportowe np. biegi wiosenne. Miłośnicy rodzinnych wycieczek rowerowych mają do wyboru kilka ciekawych ścieżek o różnych poziomach trudności. A dla osób, którą lubią wyzwania została przygotowana specjalna ścieżka zdrowia, wyposażona w dodatkowe przeszkody np. belki do ćwiczeń, zręcznościowy tor przeszkód, ściankę wspinaczkowa czy kładkę na sprężynie.

Oprócz tego, można wybrać się na spacer do ogrodu zoologicznego, skorzystać z wesołego miasteczka, odwiedzić planetarium czy iść na mecz na Stadionie Śląskim.

Osiedle położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym oraz usługowym. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz supermarkety, apteki, szkoły podstawowe, przedszkola oraz sale zabaw dla dzieci.

Nowe Tysiąclecie składa się z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 610 mieszkań, o powierzchni od 33 do 137 mkw. Charakteryzują się dużymi oknami, przeszkolonymi balkonami oraz plastycznym układem i możliwością dowolnej aranżacji pomieszczeń – właściciele będą mogli zmienić rozkład według własnych potrzeb. Dla lokatorów parterowych mieszkań zaprojektowano wygodne ogródki.

Mieszkanie na osiedlu Nowe Tysiąclecie docenią zarówno rodzice z dziećmi, jak również osoby, które planują założenie albo powiększenie rodziny. Osiedle zostało wyposażone we wszystkie najważniejsze elementy i udogodnienia, które wypływają na komfort życia jego mieszkańców i powodują, że jest to dobre miejsce do życia. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie osiedla i przyznanie mu tytułu Inwestycji na Medal w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Na terenie osiedla znajdować się będzie parking zewnętrzny oraz trzykondygnacyjny parking wewnętrzny. Dostępne są również komórki lokatorskie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowy monitoring.

O J. W. Construction

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne. 

drukuj