Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Dom w cenie mieszkania? Jest to możliwe! - Rusza przedsprzedaż domów z ogrodem na osiedlu Villa Campina

Własny dom z ogrodem to marzenie wielu rodzin, którego realizacja zwykle odkładana jest na później m.in. ze względu na koszty i czas, jaki trzeba poświęcić na budowę. Tymczasem zamieszkanie we własnym domu wcale nie musi być droższe od kupna 3-pokojowego mieszkania w mieście. Na osiedlu Villa Campina ruszyła właśnie przedsprzedaż kolejnego etapu domów szeregowych. W ofercie znajdują się domy z ogrodem w cenie już od 503 tys. zł.

Własny dom to poczucie niezależności i swobody. Miejsce, w którym można zapuścić rodzinne korzenie i zapoczątkować najpiękniejsze familijne tradycje, a w ogrodzie urządzić swój kawałek raju. Wybrane projekty domów na osiedlu Villa Campina nie są droższe niż średniej wielkości mieszkania w Warszawie. I choć posiadanie własnego domu kojarzy się z wieloma wyzwaniami, przedstawiamy 5 zalet takiego rozwiązania.

1. Niewysokie koszty utrzymania

Wybierając mieszkanie w domu, nie musisz opłacać comiesięcznego czynszu, jedynie bieżące opłaty. Także koszty ogrzewania domu w zabudowie szeregowej wymaga mniejszych nakładów finansowych niż w przypadku domów wolnostojących.

2. Bezpieczeństwo

Ogromną zaletą osiedli domów szeregowych budowanych przez deweloperów jest to, że są one ogrodzone. Villa Campina ponadto posiada ochronę i monitoring. Dodatkowo nad bezpieczeństwem mogą czuwać też sąsiedzi, którzy na osiedlach domów szeregowych znajdują się w pobliżu.

3. Ogród

Posiadanie domu w ogrodzie wpisuje się w popularny ostatnio w Polsce trend slow life, który zakłada delektowanie się chwilą „tu i teraz” i dbałość o dobre relacje z najbliższymi. Po pełnym obowiązków dniu, we własnym ogrodzie można odpocząć w ciszy i zapomnieć o codziennym pośpiechu. Tu też poranna kawa smakuje najlepiej, a dzieci mają przestrzeń do zabawy.

4. Bliskość przyrody

Osiedle Villa Campina położone jest w otulinie Puszczy Kampinoskiej, gdzie miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością docenią liczne szlaki turystyczne, rowerowe oraz ścieżki dydaktyczne. Ciche i pełne zieleni otoczenie sprzyja spokojnemu odpoczynkowi po pracy, a specjalnie zaprojektowane miejsce na grillowanie czy piknik, pozwolą cieszyć się wspólnym czasem spędzonym z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

5. Infrastruktura

Lokalizacja Villi Campina umożliwia wygodne i szybkie dotarcie do szkół, przedszkoli i sklepów, czyli elementów szczególnie ważnych dla rodzin z dziećmi. Dojazd do granic Warszawy zajmuje jedynie 8 minut, a nowe połączenia drogowe ułatwiają szybkie przemieszczanie się pomiędzy dzielnicami stolicy.

Przyszli mieszkańcy osiedla Villa Campina mogą wybrać z pięciu unikatowych projektów domów wolnostojących i szeregowych o powierzchni od 86 do 203 m2, wykonanych zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym stylu. Jest to doskonała alternatywa dla rodziny z dziećmi, która poszukuje mieszkania na obrzeżach stolicy.

Spółka J.W. Construction uruchomiła przedsprzedaż kolejnego etapu domów szeregowych, który obejmuje 20 domów zbudowanych według projektu Alicja. Ceny rozpoczynają się od 503 tys. zł.

Domy Alicja cieszą się wielkim zainteresowaniem kupujących, z powodu swej nowoczesnej architektury, funkcjonalnego rozkładu, korzystnej lokalizacji oraz atrakcyjnej ceny. Każdy z domów Alicja posiada dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia oraz łazienka, a na poddaszu – trzy sypialnie o powierzchni od ok. 9,5 do ponad 13 m², łazienka oraz hol. Budynki na działkach narożnych otoczone są ogrodem z trzech stron świata.

Pomocne linki:

O J. W. Construction

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne. 

drukuj