Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

J. W. Construction otwiera Apartamenty Varsovia Jerozolimskie

Spółka J.W. Construction zakończyła budowę inwestycji aparthotelowej – Apartamenty Varsovia Jerozolimskie, zlokalizowanej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Eleganckie apartamenty, pewny zysk, komfort mieszkania i szereg udogodnień to idealne warunki dla przyszłych nabywców.

Apartamenty Varsovia łączą funkcję tradycyjnego pokoju hotelowego z ideą inwestowania w mieszkania pod wynajem. To ciekawa alternatywa ulokowania kapitału w nieruchomości, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. W takim systemie apartament można wynająć na krótkie albo długie terminy. Od usług hotelowych różni się tym, że wynajmujący ma do dyspozycji nie tylko pokój, a całe już w pełni wyposażone mieszkanie, a inwestor posiada akt własności lokalu. Apartamenty Varsovia Jerozolimskie to 115 klimatyzowanych apartamentów o powierzchni od 21 mkw. do 60 mkw., objętych serwisem 4-gwiazdkowego hotelu.

Korzyści z inwestycji

Apartamenty Varsovia oferują stały i pewny zysk z najmu – 5% w skali roku z umową 5-letnią, co oznacza przepływy finansowe przez okres tych lat. Dodatkowo deweloper oferuje podział zysku przewyższającego tę wartość w proporcji pół na pół. Obecnie jest to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania własnego kapitału. W ramach kompleksowego zarządzania lokalem, operator obiektu gwarantuje nowatorski system opieki i zarządzania, w postaci najmu, kontaktu z najemcą, regularnej obsługi technicznej oraz transparentnych rozliczeń finansowych. I to wszystko bez konieczności ciągłego zaangażowania inwestora.

Rentowność takiej inwestycji jest wyższa niż ta, którą można uzyskać z obligacji, z lokat bankowych, a nawet z zakupu mieszkania na wynajem – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu oraz Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Z myślą o inwestorach i przyszłych mieszkańcach w Apartamentach Varsovia Jerozolimskie dostępne będą lobby, recepcja, pantry shop, restauracja oraz samoobsługowa pralnia. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany dwupoziomowy parking podziemny z 77 miejscami postojowymi i naziemny na 31 miejsc samochodowych.

Lokale składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przy większych metrażach – z dodatkowej sypialni. To doskonałe połączenie nowatorskiej architektury z wysokiej klasy wyposażeniem – Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje były starannie wykonane i odznaczały się wysoką ergonomią i funkcjonalnością przestrzeni. Zależało nam na tym, aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym właścicielom i mieszkańcom. Dlatego nasze apartamenty dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wnętrza zapewnią odpowiedni komfort i wygodę pracy oraz zachwycą swoim unikalnym klimatem mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu oraz Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Apartamenty Varsovia Jerozolimskie to nie pierwsza i nie ostatnia tego typu inwestycja realizowana przez spółkę J.W. Construction. Obecnie trwa budowa kolejnego etapu obiektu Apartamenty Varsovia Kasprzaka (Wola Invest). Ponadto w planach spółki jest także wybudowanie Apartamentów Varsovia na warszawskim Ursynowie i aparthotelu przy ul. Spokojnej w Gdyni.

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m.in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

drukuj