Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Ostatni etap inwestycji Nowe Tysiąclecie już w budowie!

Atrakcyjna lokalizacja, szeroka oferta mieszkaniowa i wysoki standard wykończenia – Nowe Tysiąclecie to najbardziej wyczekiwane miejsce do zamieszkania w Katowicach. Już 1 i 2 kwietnia podczas Dni Otwartych zostanie uruchomiony III etap sprzedaży. Zainteresowani będą mogli poznać szczegółową ofertę i zdecydować się na zakup swojego wymarzonego M.

Nowe Tysiąclecie to wyjątkowy i atrakcyjny projekt, który otrzymał tytuł Inwestycji na medal w kategorii: Osiedle Przyjazne Rodzinie i tym samym został uznany za najlepszą inwestycję mieszkaniową zrealizowaną w ciągu ostatnich dwóch lat na Śląsku. Osiedle znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – przy ul. Tysiąclecia 24, pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku krajobrazowego.
W jego skład wchodzi pięć budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 610 mieszkań o powierzchni pomiędzy 28 mkw. a 134 mkw.

– Osiedle Nowe Tysiąclecie wyposażone jest we wszystkie elementy i udogodnienia, które sprawiają, że mieszka się w nim wygodnie i przyjemnie. To miejsce dedykowanym rodzinom, które pragną wychowywać w nim swoje pociechy. Ogromnie cieszymy się z wyróżnienia w tak ważnej dla nas kategorii, jak Osiedle Przyjazne Rodzinie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje były dobrze odbierane przez mieszkańców,
bo to zdecydowanie dodaje nam skrzydeł. Już przy sprzedaży dwóch pierwszych etapów inwestycji, zauważyliśmy wyraźne zainteresowanie kupujących. Lokale zostały wyprzedane już w trakcie budowy –
mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

III etap inwestycji obejmuje 346 mieszkań. Do atutów inwestycji należy bliskość centrum oraz znajdujący się w pobliżu Park Śląski – największy park miejski w Europie, z atrakcjami, takimi jak ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, planetarium czy Stadion Śląski. Ponadto dogodna odległość od przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz punktów usługowych. Realizacja inwestycji w samym sercu aglomeracji śląskiej, usytuowana w otoczeniu dużej ilości zieleni i możliwość aktywnego wypoczynku sprawia, że dla wielu mieszkańców jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Na planie osiedla oprócz zewnętrznych miejsc parkingowych znalazł się także trzykondygnacyjny parking. Dostępne są również komórki lokatorskie. A o bezpieczeństwo mieszkańców i bawiących się na osiedlowym placu zabaw dzieci zadba monitoring.

Nowoczesna architektura i plastyczny układ mieszkań, przyczynia się do większego komfortu użytkowania. W lokalach znajdują się duże okna - 240x230 cm, przeszklone balkony oraz tarasy, z których mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli podziwiać imponującą panoramę Katowic i Śląska. Z kolei lokatorzy, którzy zdecydują się na mieszkanie na parterze będą mieli do dyspozycji wygodne ogródki. Dużą zaletą są widne kuchnie. Mieszkania zorientowane są na trzy strony świata. Dzięki nośnym ścianom zewnętrznym w lokalu, każdy właściciel swojego M, będzie mógł dowolnie aranżować rozkład pomieszczeń i dostosować go do własnych potrzeb. Całość inwestycji realizowana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Na Dni Otwarte w dniach 1-2 kwietnia zapraszamy do biura sprzedaży w godz.: 10:00-16:00.

Adres: Katowice, ul. Tysiąclecia 24 (vis a vis sklepu Lidl)

Więcej informacji na stronie: www.nowetysiaclecie.pl

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

drukuj